Як очистити пам'ять телефону Nokia. мт6225 нокиа 8800 Як очистити пам'ять.

Нерідко для відновлення працездатності мобільного пристрою необхідно провести очистку його пам'яті. Для здійснення цієї процедури можна використовувати спеціальні сервісні коди або функції, доступні в конкретному телефоні.
Інструкція
1
В першу чергу спробуйте очистити пам'ять мобільного телефону шляхом застосування заводських параметрів роботи цього пристрою. Увімкніть апарат і відкрийте основне меню. Перейдіть в підменю "Налаштування".
2
Виділіть пункт «Відновлення стандартних налаштувань» або «Скидання параметрів телефону». Натисніть кнопку «Так». Дочекайтеся появи меню з попередженням про те, що виконання цієї команди призведе до очищення пам'яті телефону і скиданню всіх налаштувань користувача. Підтвердіть запуск процедури очистки пристрою.
3
Введіть захисний код після появи відповідного поля. Якщо ви не міняли його значення, заповніть рядок числом 12345. Вивчіть керівництво користувача для з'ясування значення даного коду.
4
Зачекайте, поки виконається автоматичне перезавантаження мобільного телефону. Перевірте стабільність роботи пристрою і повторно здійснити його конфігурування.
5
Використовуйте сервісний код скидання параметрів телефону, якщо ви з якихось причин не можете отримати доступ до його опціях. Даний метод дозволяє обнулити пристрій без введення захисного коду. Наберіть * # 7370 # і натисніть кнопку «Виклик».
6
Пам'ятайте про те, що запуск даної команди приведе до повного очищення пам'яті телефону. Якщо ви зберігаєте контакти не на сім-карті, заздалегідь створіть резервну копію телефонної книги.
7
Перед виконанням даної команди витягніть флешку і sim-карту. Це захистить зазначені пристрої від випадково очистки.
8
В тому випадку, коли вам потрібно очистити пам'ять мобільного телефону, який не включається, використовуйте додаток Nokia Phoenix. Воно призначене для заміни прошивки мобільного пристрою.
9
Після запуску Nokia Phoenix виберіть режим роботи Dead Mode. Скачайте з офіційного сайту файл-прошивку. Використовуйте ту версію мікропрограми, яка встановлена в пристрої в даний момент.
10
Натисніть кнопку Flash, виберіть завантажений файл і дочекайтеся завершення роботи Nokia Phoenix.