Як повернути відео з телефону. Як перевернути відео kmplayer.

Сучасні стільникові телефони оснащені рядом корисних і зручних функцій, наприклад, вбудованою камерою. Сам процес зйомки настільки мобільний, що ви можете не помітити, як перевернули камеру. Результат - відео незручно переглядати, значить, потрібно його повернути.
Інструкція
1
Деякі телефони оснащені вбудованими програмами для відеомонтажу. Якщо вона є і на вашому телефоні, запустіть її, відкрийте потрібний відео файл і знайдіть в програмі пункт «Перевернути відео на 90 °» або «Перевернути відео на 180 ° по/проти годинникової» стрілки. Збережіть зміни.
2
Коли на телефоні не встановлена подібна програма, скористайтеся можливостями комп'ютера. Починаючи з Windows 2000, в комплекті програм за замовчуванням є корисний додаток Windows Movie Maker. Якщо вона не встановлена, зайдіть на сайт Microsoft і скачайте відповідну версію для вашої ОС. Підключіть телефон до комп'ютера USB-кабелем і скопіюйте потрібні відеофайли.
3
Запустіть Movie Maker, відкрийте файл. Знайдіть вкладку «Ефекти» (Effects) і параметри «Перевернути» (Rotate) на 90, 180, 270 °. Застосуйте ефект, потім збережіть на своєму комп'ютері у форматі AVI або WMV. Ви можете також зберегти файл-проект, якщо хочете доопрацювати або додати ефекти на відеоряд.
4
Для редагування відео необхідно, щоб ваша система містила відео-кодеки, наприклад пакет K-Lite. Якщо кодеки будуть відсутні, відео, записане на телефон (зазвичай у форматах AVI, MPEG, 3GP, MP4), може не прочитати на комп'ютері. Якщо в комплекті з вашим телефоном йшла програма для перекодування відео (Converter), використовуйте її. Безкоштовним і читаються на всіх комп'ютерах форматом є MPEG-1 і нестислий AVI-файл.
5
Якщо ви не хочете редагувати відео, використовуйте можливості вашого відеоплеєра. Залежно від версії і виробника знайдіть вкладку «Вид» («Відтворення», «Параметри відтворення»), потім пункт «Повернути екран». Наприклад, в популярному мульти-форматному плеєрі KMPlayer перевернути відео можна натиснувши правою мишкою по екрану. У контекстному меню знайдіть вкладку «Відео основні», потім виберіть «Поворот екрана (CCW)». У вибраному списку встановіть потрібне значення повороту екрану.