Як перевести гроші вигідно. ощадбанк Як перевести гроші без відсотків.

Переказ грошей - послуга дуже популярна. Тим більше, що сьогодні проблем з цим немає ніяких. Дуже багато різних систем пропонують свої послуги в галузі перекладу фінансів. Однак найчастіше потрібно відправити готівку не тільки швидко, але і вигідно.
Інструкція
1
Платіжних систем в Росії близько 17. І у кожної з них свої умови щодо переведення готівки, комісіям, пов'язаним з даною процедурою і зборах. Тому в першу чергу вивчіть ці умови. Зробити це легко можна за допомогою інтернету.
2
Складіть зведену таблицю, де вкажіть період, за який ваш переклад дійде до адресата, і суму комісії. Так вам стане зрозуміло, де можна заощадити.
3
Якщо терміновість для вас не так важлива, і одержувач грошових коштів може почекати 1-2 дні, вибирайте переклад за допомогою банку. Зробити це ви можете двома способами: з карти на карту і з рахунку на рахунок.
4
У першому випадку для відправки грошей вам знадобиться номер картки отримувача. Пам'ятайте, що переклад може бути відправлений як у валюті відправника, так і у валюті одержувача. Цей момент обдумайте заздалегідь.
5
У другому випадку вам необхідно вказати 20-ти значний номер рахунку отримувача. Тільки будьте дуже уважні і обережні при відправці грошей. Адже, якщо ви помилитеся при вказівці реквізитів хоч на один символ, гроші підуть іншій людині. Повернути ж їх буде достатньо проблематично.
6
Вигода цього способу полягає в тому, що комісія за операцію становить всього 1% від загальної суми переказу. І якщо у платіжних систем вона буде близько 150 рублів, то при перекладі через банк ви заплатите 50-60.
Корисна порада
Гроші вигідніше відправляти по своїй країні, тобто по Росії. Пов'язано це з тим, що тариф в даному випадку буде значно менше. Те ж саме стосується і комісії за послугу. Якщо ви збираєтеся переслати гроші в країни ближнього зарубіжжя, будьте готові до того, що вартість послуги зросте на певну суму. Найдорожче вам вийдуть переклади в Європу і Сполучені Штати. По-перше, тариф буде максимальним, по-друге, сума комісії збільшиться, та ще й буде стягуватися в доларах.