Як перевести гроші в Польщу.

Незалежно від того, наскільки ретельно ви розрахували свої витрати перед далекою поїздкою, ви завжди можете стати жертвою форс-мажорних обставин. В цьому випадку вас виручить грошовий переказ. Основними факторами, що впливають на вибір методу грошового переказу, є швидкість доставки до адресата, доступність пунктів обслуговування, а також вартість комісії. Сервісами, найбільш повно задовольняють цим умовам при відправці грошей в Польщу, є Contact і Western Union.
Інструкція
1
Western Union вважається одним з найдорожчих сервісів з перекладу грошей, однак це з лишком компенсується великою кількістю представництв цієї компанії по всьому світу. Щоб відправити гроші, перейдіть на офіційний сайт компанії і виберіть країну «Російська Федерація». Натисніть на кнопку «Знайти пункт обслуговування». Виберіть своє місто і знайдіть найближчий пункт обслуговування. Після цього змініть країну на «Польща» і виставте англійську мову. Натисніть на «Find a location», після чого знайдіть місто, в якому знаходиться одержувач. Запишіть його.
2
При візиті в пункт обслуговування Western Union візьміть з собою паспорт. На місці заповніть заяву для відправлення грошей. У ньому необхідно вказати повне ім'я одержувача переказу, суму переказу, а також місто і країну, в якій його можна буде отримати. Передайте заяву разом з оплатою комісії та сумою для перекладу оператору.
3
Передайте одержувачу контрольний номер грошового переказу, а також суму переказу. Повідомити його про те, що для отримання грошових коштів необхідно буде назвати КНДП, повне ім'я відправника, суму переказу, країну відправлення, а також надати посвідчення особи.
4
Для переказу за допомогою Contact перейдіть на офіційний сайт компанії і натисніть на посилання «Де відправити». Виберіть свою країну і місто, відділення для відправки. Натисніть на посилання «Де отримати». Виберіть країну «Польща», а далі - місто, в якому знаходиться одержувач і відділення. Запишіть його код, що складається з чотирьох латинських букв. Розрахуйте суму комісії за відправку виходячи з таблиці, натиснувши на посилання «Грошові перекази», а далі - «Тарифи».
5
В пункті обслуговування Contact назвіть ПІБ одержувача, місто, в який потрібно здійснити переклад, а також суму переказу і буквений код відділення, в яке ви відправляєте гроші. Після оплати комісії у вас на руках опиниться квитанція, в якій буде унікальний код переказу, дата і сума переказу, а також ПІБ одержувача. Передайте всю цю інформацію тому, кому ви відправляєте гроші.