Як збільшити кліренс на форд фокус. збільшення кліренсу форд фокус 2.

Форд Фокус є одним з найпопулярніших автомобілів в середньому ціновому класі. Це відмінна міська машина з хорошими технічними та експлуатаційними даними. Проте з часом кліренс цієї моделі починає зменшуватися, що дуже ускладнює вилазки на природу або виїзди на дачу. Якщо кліренс вашого Фокуса став помітно менше, то його слід збільшити.
Вам знадобиться
  • - комплект проставок;
  • - нові пружини;
  • - гума з високим профілем;
  • - інструменти;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Зробіть генеральне прибирання в салоні автомобіля. Під час повсякденної експлуатації в машині скупчується величезна кількість непотрібних речей, які додають зайву вагу автомобілю. Через це навантаження на підвіску збільшується, а кліренс зменшується.
2
Намагайтеся не возити з собою підлягає важкі вантажі, наприклад, мішки з овочами або комплект старої гуми. Це негативно позначається на пружинах, вони починають втрачати свою еластичність.
3
Перевірте працездатність підвіски. Підніміть машину на підйомнику або домкраті. Уважно огляньте кожну стійку. Лопнула пружина могла стати причиною різкого зменшення кліренсу.
4
Встановіть проставки, які дозволяють підняти автомобіль. Зазвичай вони продаються комплектом. Перед покупкою переконайтеся в тому, що купується комплект проставок призначений для установки на вашого автомобіля Форд Фокус.
5
Зніміть колеса. Для цього відкрутіть всі болти, які кріплять маточину і диск. Візьміться за колесо і потягніть на себе. Зніміть диск з осей маточини.
6
Відкрутіть болти, що тримають стійку. Акуратно вийміть її з поглиблення. Уважно прочитайте інструкцію, яка додавалася до комплекту вставок.
7
Встановіть вставки і закріпіть їх за допомогою стяжок або пластмасових хомутиков.
8
Перевірте довжину встановлених пружин. Дуже часто зрізають кілька витків, щоб машина опустилася. В цьому випадку необхідно придбати і встановити нові пружини. Купуйте пружини тільки тієї марки, яка рекомендована заводом-виробником.
9
Після установки перший час автомобіль може бути трохи задертий. Не переживайте, після двох-трьох днів експлуатації машини пружини просядуть, а кліренс зменшиться.
10
Поставте гуму з високим профілем. Це дозволить збільшити кліренс приблизно на три-п'ять сантиметрів. Також варто врахувати, що високий профіль добре згладжує всі нерівності дороги, тому на підвіску виявляється набагато менший тиск.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iuUReR-UV_A