Як усунути неполадки зі звуком. Як встановити неполадки в підсилювачі.

Прослуховування улюбленої музики в автомобільних поїздках на великі відстані дозволяє зробити подорож комфортним і менш виснажливим. Проте бувають ситуації, коли звук аудіосистеми вашої машини залишає бажати кращого. Музика, відтворена в поганій якості, може не тільки зіпсувати настрій, але і стати причиною раптової появи головного болю.
Вам знадобиться
  • - набір інструментів;
  • - паяльник;
  • - листи Вібропласта;
  • - будівельний фен.
Інструкція
1
Постарайтеся виявити характер неполадок зі звуком. Для цього послухайте музику різного жанру. Необхідно порівняти звучання на низьких і високих тонах. Також поступово змінюйте гучність від мінімального рівня до максимального.
2
Прочитайте керівництво по експлуатації вашого головного пристрою. Причиною поганого звуку може стати ненастроєного належним чином магнітола. Практично всі сучасні моделі автомобільних магнітол мають вбудований еквалайзер, який дозволяє максимально точно налаштувати аудіосистему «під себе».
3
Перевірте підключення до всіх колонках, підсилювача і сабвуферу. Розпаяних або відійшов контакт може стати причиною виникнення хрипоти при відтворенні. При необхідності перепаять всі підключення заново. Також огляньте самі колонки. Якщо мембрана лопнула, необхідно встановити колонку.
4
При прослуховуванні на високій гучності можуть виникати тріски і металеві дзвони. Це відбувається через сильної вібрації, яка передається всьому кузову. У цьому випадку ситуацію може виправити повна шумоізоляція салону.
5
Повністю розберіть салон. Перед цим не забудьте зняти клему «мінус» з акумуляторної батареї, щоб уникнути короткого замикання в бортовій системі живлення.
6
Якщо ви виявили заводську віброізоляцію, акуратно видаліть її. Зачистіть всю поверхню металу. Виявлені осередки корозії потрібно обробити спеціальним антикорозійним складом і зафарбувати.
7
Почніть акуратно укладати листи Вібропласта, нагріваючи їх будівельним феном і вирівнюючи спеціальним металевим валиком. Слідкуйте за тим, щоб шар Вібропласта був скрізь приблизно однакової товщини.
8
При бажанні можна укласти теплоізоляційний шар. Взимку з ним автомобіль буде довше зберігати тепло всередині салону. Використовуйте тільки спеціальні матеріали, призначені для цих цілей! Інакше ви ризикуєте завдати непоправної шкоди вашому автомобілю.
9
Після закінчення прокладки вібро і шумоізоляції зберіть салон в зворотному порядку. Всі проводи змастіть засобом, який зменшує скрипи.