Як дізнатися модель скутера. Як можна спробуватися в моделі.

Одним з найбільш економічних і зручних засобів пересування в міських умовах є скутер. Він споживає дуже мало палива і дозволяє пересуватися в умовах щільного автомобільного трафіку на дорогах. Завдяки своїм компактним розмірам скутер дуже простий в експлуатації. Однак у деяких власників під час ремонту своїх залізних коней виникає проблема, адже запчастини можна купити, тільки знаючи точну модель скутера.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - фотоапарат;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Уважно вивчіть документи, що додаються до скутера. В них ви обов'язково знайдете точну модель і модифікацію даного двоколісного засобу пересування.
2
Якщо під рукою немає документів на скутер, можна спробувати ідентифікувати модель по зовнішньому вигляду і пластиковому оперенню. Зайдіть на офіційний сайт виробника. Там ви побачите фотографії та характеристики всього модельного ряду скутерів. Методом порівняння знайдіть ваш скутер.
3
Є досить велика кількість скутерів, що мають подібний зовнішній вигляд, але різну начинку. Тобто у різних виробників і моделей ідентичні корпусу. В цьому випадку визначте точну модель з маркування на окремих запчастинах.
4
Зніміть зі скутера сідло, під ним знайдіть табличку жовтого або білого кольору. На ній зазначена модель з модифікацією, а також виробник і технічні характеристики. Якщо табличка забруднена, її слід відчистити за допомогою полужесткой щітки і якого-небудь розчину, що чистить. При цьому будьте дуже акуратні, щоб не здерти фарбу, якою нанесені дані на табличці.
5
Деякі виробники пишуть абревіатуру моделі на приладовій дошці. Також модель можна обчислити за самою приборке, оскільки у різних моделей дошки відрізняються за такими параметрами, як колір, максимальна величина розмітки шкали швидкості, розташування шкал відносно один одного.
6
Зніміть кришку редуктора, яка розташована біля заднього колеса під повітряним фільтром. Для цього викрутіть всі болти, які кріплять кришку до корпусу. Під нею ви знайдете маркування, вибиту на металі, яка означає номер поршневої системи. Перші чотири символу є моделлю скутера.
7
Знайдіть номер рами вашого скутера. Зазвичай він розташовується під пластиковим оперенням, яке потрібно акуратно зняти, викрутивши всі саморізи і від'єднавши кріплення. Перші чотири символу дублюють назву моделі вашого скутера.
8
Якщо самостійно ідентифікувати ваш скутер не виходить, зробіть кілька фотографій апарату в різних ракурсах і розмістіть їх на спеціальному форумі, присвяченому двоколісним засобам пересування. Досвідчені форумчани зможуть допомогти вам з'ясувати модель.
9
Зверніться в спеціальну організацію, яка справить експертизу і видасть вам висновок. В ньому буде точно вказана модель, а також маркування кожного вузла вашого скутера.