Як підключити другий саб.

Для деяких автолюбителів машина стала не тільки засобом пересування на будь-які відстані, але і способом самовираження і самореалізації. Прикладом можуть служити змагання з автозвуку, на яких проводяться виміри потужності звукових хвиль, які видаються аудіосистемою, яка встановлена в автомобілі. Для участі в таких змаганнях потрібна установка другого додаткового сабвуфера.
Вам знадобиться
  • - сабвуфер;
  • - конденсатор;
  • - підсилювач;
  • - інструменти;
  • - дроти.
Інструкція
1
Відкрийте капот і зніміть колодку проводу «мінус» з акумуляторної батареї автомобіля, щоб знеструмити бортову систему харчування і уникнути виникнення короткого замикання.
2
Дістаньте блок магнітоли з монтажного відділення. Для цього демонтуйте всі лицьові накладки. Вийміть магнітолу за допомогою двох спеціальних ключів. Якщо їх немає, то можна використовувати тонку і жорстку дріт.
3
Виберіть схему, по якій ви будете підключати другий сабвуфер. Для цього ознайомтеся з характеристиками вже стоїть саба, а також з даними про встановлений у вашому автомобілі підсилювачі.
4
Якщо у підсилювача є вільний канал, можна сміливо підключати до нього сабвуфер. Зверніть увагу і на потужність установлюваної моделі саба. В сумі потужність обох приладів не повинна бути більше номінальної потужності підсилювача.
5
У випадку, якщо встановлений підсилювач занадто слабкий або не має вільного каналу, необхідно купити другий і підключити його паралельно.
6
Підключіть другий підсилювач до виходу на тильній стороні магнітоли. Перевірте правильність підключення. Використовуйте тільки якісні звукові дроти. В цьому випадку ви зможете домогтися якісного звучання вашої аудіосистеми.
7
Закріпіть корпус другого підсилювача. Ні в якому разі не підключайте один підсилювач до іншого! Також рекомендується встановити додатковий конденсатор.
8
Підключіть другий сабвуфер до встановленого підсилювача. Ретельно закріпіть корпус саба. Для цього використовуйте спеціальні планки і прокладки з повсті. Слідкуйте за тим, щоб тверді частини корпусу сабвуфера не торкалися голого металу або пластикових частин салону вашого авто. В іншому випадку при прослуховуванні музики будуть виникати сторонні шуми, викликані вібрацією.
9
Замаскуйте всю проводку під обшивки. Встановіть магнітолу назад і підключіть колодку до акумуляторної батареї. Увімкніть запалювання і перевірте працездатність всієї аудіосистеми.