Як вибирати автомобільні GPS-навігатори. Як вибрати gps навігатор.

Автомобільний GPS-навігатор - безсумнівно, зручна річ, що допомагає орієнтуватися в незнайомій місцевості. В результаті значно скорочується час на пошук потрібного маршруту і потрібних об'єктів в чужому місті чи місцевості. Навіть якщо вам досить багато відомо про такі пристрої з розповідей друзів, при виборі апарату слід добре розбиратися в їх основних параметрах і функціях.
Інструкція
1
Оберіть зручний для вас розмір дисплея. Вони бувають від 2,7 до 7 дюймів з роздільною здатністю від 320х240 до 800х480 пікселів. Чим більше розмір екрану і його дозвіл, тим видніше буде картинка, і тим зручніше стане використання навігатора. Зверніть увагу - дисплей повинен бути оснащений покриттям антивідблиску, щоб ним можна було користуватися при яскравому сонці. Наявність сенсорної функції - на ваш розсуд. Одним вона подобається, інші воліють кнопки.
2
Оцініть обсяг пам'яті, а також наявність карт потрібних вам регіонів. Поцікавтеся можливістю завантажувати нові карти. Для коректного функціонування автоматичної прокладки маршруту, що завантажуються в них карти повинні бути маршрутизуються. Оптимальний обсяг пам'яті купованого приладу повинен бути не менше 1 Гб. Дізнайтеся, чи мається роз'єм для підключення додаткових карт пам'яті.
3
З'ясуйте способи кріплення навігатора в салоні авто. Розташування приладу має бути добре видним для водія, а також забезпечувати чіткий прийом сигналу з супутника. Якщо в автомобілі непрозора дах без люка, а лобове скло стоїть атермальне, необхідний прилад із зовнішньою антеною. Спробуйте зручність користування кнопками, зверніть увагу на наявність в комплекті кабелю підключення до прикурювача.
4
Розберіться у функції автоматичної прокладки маршруту. Така є у всіх сучасних моделях навігаторів. У кращих моделях вона може прокласти безліч варіантів маршрутів: найкоротший, оптимальний, комфортний, швидкий та інші. Заодно з'ясуйте, чи може навігатор об'їжджати пробки. Інформацію про пробки отримують в інтернеті, але деякі моделі самостійно в нього не виходячи, тому їм потрібне підключення через мобільний телефон або GPRS-приймач.
5
Ознайомтеся з додатковими функціями. Одна з найкорисніших - можливість використовувати прилад як комплект гучного зв'язку для розмов по стільниковому телефону без допомоги рук. Також будуть корисні голосові підказки системи про важливі події на шляху - про наближення повороті, про схід з маршруту та інших. Є й розважальні можливості - вбудовуються мр3-плеєри, програвачі відео, перекладачі.