Як в'язати пінетки гачком. Як зв'язати пінетки гачком відео.

Затишні в'язані черевички прикрашають ноги малюка і зберігають їх в теплі. Дитячий трикотажний взуття повинна добре триматися на стопі, бути максимально комфортною. Оптимальний варіант - зв'язати пінетки самостійно за індивідуальними мірками. Існує багато способів їх виконання. Рекомендується вибрати безшовну модель з м'якого, але теплого акрилу. Щоб підошва була щільною і гнучкою, працюйте ниткою в два складання і товстим гачком №6.
Вам знадобиться
  • - гачок №6;
  • - акрилова пряжа;
  • - фасонная пряжа.
Інструкція
1
Починайте в'язання пінетки з миска. Спочатку зв'яжіть 3 повітряні петлі і замкніть їх у кільце з'єднувальним стовпчиком. На основі отриманого маленького гуртка виконайте перший ряд з шести стовпчиків без накиду.
2
По закінченні кругового ряду зробіть одну повітряну нитяну дужку для підйому і починайте послідовне розширення полотна. Для цього в третьому колі робіть додавання - у кожну нижестоящую петлю зв'яжіть по парі стовпчиків без накиду.
3
У четвертому ряду носка пінетки робіть такі чергування: в першу петлю нижчестоящого ряду - 1 стовпчик без накиду; в другу - 2; коло пров'язується далі за зразком, поки в роботі не буде всього 18 петель.
4
Продовжуйте формувати мисок вироби в наступній послідовності: в рядах від п'ятого по сьомий в кожну нижестоящую нитяну дужку робіть по одному стовпчику без накиду. У восьмому колі: 1 стовпчик без накиду в першу петлю, ще 1 - в другу і пару стовпчиків - в третьому.
5
До початку дев'ятого ряду ваше полотно має складатися з 24 робочих петель (цього достатньо для 35-го розміру ноги). Приміряйте готовий носок на ногу дитини, при необхідності відкоригуйте величину деталі.
6
Далі слід в'язати пінетки по колу без додатків стовпчиків, поки не дійдете до підйому ноги. У наведеному прикладі полотно повинне досягти 11-12 см в довжину.
7
Переходьте до прямим і зворотним рядам в'язання. Щоб сформувати виріз вироби, по завершенні останнього кругового ряду пров'яжіть додаткові 4 повітряні петлі і розгорніть роботу.
8
Виконайте 20 петель, а останні 4 залиште непровязаннимі. Продовжуйте працювати за зразком, при цьому кожен ряд починайте з повітряної петлі і закінчуйте стовпчиком без накиду - він виконується в повітряну нитяну дужку нижчестоящого ряду.
9
Довяжіте пінетки до загальної довжини стопи (тут - 22 см). Приступайте до виконання п'яти вироби.
10
Зробіть 13 стовпчиків без накиду від краю роботи, потім наступну пару петель (чотирнадцята і п'ятнадцятий) пров'яжіть спільно. Далі йдуть з'єднувальний стовпчик і стовпчик без накиду (сімнадцятий за рахунком).
11
Переверніть в'язання і пропустіть одну петлю. В'яжіть далі: 3 стовпчики без накиду; четвертий і п'ятий спільно; з'єднувальний і стовпчик без накиду (сьомий за рахунком). Знову розгорніть роботу і продовжуйте працювати таким чином, поки не дійдете до бортика вироби.
12
Коли п'ята буде сформована, виконайте іншу пінетки. Готові черевички обв'яжіть по верхній кромці двома рядами стовпчиків без накиду з контрастної фасонної пряжі. Верх виробів можна прикрасити яскравою вишивкою.