Як відключити одометр. одометр на ладу Пріор.

За допомогою одометра враховується кількість обертів колеса для вимірювання відстані, пройденого автомобілем. Ці прилади бувають механічними та електронними. Корекція їх показань - процедура законна, але за умови, що ви її не приховуєте.
Інструкція
1
Відключення механічного одометра. Як приклад нехай буде ВАЗ 2101. Процес відключення відбувається дуже просто. Зі щитка приладів відкрутіть трос спідометра. Також можна зробити і з багатьма іншими моделями автомобілів, наприклад, ВАЗ (2102-2115); Audi 80, 90, 100, 200; BMW 3-й серії (E-21); BMW 5-ї серії (E-12) і т.д.
2
Може бути побічний ефект - шум троса спідометра під щитком приладів. Щоб уникнути цього, необхідно повністю зняти трос спідометра. Другий варіант: відкрутити від коробки другий кінець троса і підв'язати його до кузова.
3
Відключення одометра електричного. Наприклад, BMW 3-й серії (E-30). Щоб відключити його, найпростіший спосіб - висмикнути штекер щитка приладів з лівого боку. Також перестане показуватися рівень палива, спідометр і добовий одометр.
4
Другий спосіб відключення на даній моделі машини. Витягніть запобіжник з блоку запобіжника, який знаходиться під капотом з лівого боку (з боку водія) біля лобового скла. Подібним чином відключається одометр на таких машинах, як BMW 5-й серії (E-28, E-34), BMW 6-ої серії (E-24), BMW 7-й серії (E-23, E-32), Audi (100 кузов 44, 45), Volkswagen Passat Jetta, Volkswagen Caravelle.
5
На більш сучасних моделях не все так просто. Якщо взяти, наприклад, Toyota Land Cruiser, при відключенні може виникнути помилка. При перевірці машини на діагностичному комп'ютері програма покаже, що одометр відключали (покаже, якого числа відключали, яке було значення, а значить, пробіг вважатиметься недійсним). Щоб усунути помилку, буде потрібна допомога дуже хорошого фахівця. Помилка при відключенні одометра з'являється на автомобілях Toyota Land Cruiser 80, 90, 100, 200; Toyota Avensis; Toyota Mark 2; Mitsubishi Lancer (VIII, IX, X); Mitsubishi Pajero (III, IV, V) і т.д.