Як блокувати вихід на сайт. Як налаштувати tinyfilter.

Залишаючи дитину наодинці з комп'ютером, великий ризик що він буде заходити на сайти, на які не повинен. У разі якщо при перегляді історії відвідувань ви виявили відвідування «неугодних» сайтів, заблокуйте їх.
Інструкція
1
Заблокуйте потрібні сайти за допомогою файлу hosts. Попередньо створіть окрему обліковий запис з мінімальним набором прав, обмеживши для неї зміна файлів, що знаходяться в папці Windows. Запустіть диспетчер задач, після чого натисніть на «Виконати завдання». Впишіть в рядок C://WINDOWS/system32/drivers/etc і натисніть виконати. Після цього натисніть на файл hosts правою кнопкою мишки і відкрийте за допомогою програми «Блокнот». Впишіть в нього адреси сайтів щоб вони виглядали наступним чином: 127.0.0.1 website1.com127.0.0.1 website2.com127.0.0.1 website3.comНажміте на меню «Файл» - «Зберегти». Виконуйте всі ці дії з-під облікового запису адміністратора.
2
Ви також можете заблокувати веб-сайти, використовуючи налаштування вашого веб-браузера. Зайдіть на комп'ютер з обліковим записом адміністратора та встановіть браузер Google Chrome. Натисніть на іконку налаштувань, після чого з випадаючого меню виберіть «Інструменти», а далі - «Розширення». Натисніть на кнопку «Інші розширення», а далі - «Переглянути галерею».
3
Введіть у поле пошуку слово Tinyfilter, поле чого знайдіть розширення з такою назвою і виберіть його. Після того як ви перейдете на його сторінку, натисніть на кнопку «Додати в Chrome». Натисніть на «Встановити». Перезапустіть браузер.
4
Натисніть на кнопку «Налаштування», а далі - на меню «Інструменти» і потім «Розширення». Знайдіть розширення Tinyfilter і натисніть на кнопку «Налаштування», що знаходиться поряд з ним. У полі Content Filter встановіть галочку навпроти Block Site. Впишіть назву потрібного сайту, після чого натисніть Add. Захистіть ваші налаштування паролем. Для цього поставте позначку навпроти Enable Password Protection, а після цього натисніть на Set Password. Введіть пароль, натисніть Save і перезавантажте браузер.