Як відтерти фарбу з машини.

Автомобілісти часто стикаються з проблемою очищення плям фарби з поверхні машини. На перший погляд це проблема невелика, але так як подібне пляма псує вигляд автомобіля, від нього потрібно позбавлятися технологічно правильними способами. Щоб результат вийшов позитивний, і зовнішність автомобіля придбала колишній вигляд, слід серйозно підійти до вирішення цієї проблеми.
Вам знадобиться
  • Розчинник, вода, ганчірка, поліроль.
Інструкція
1
Якщо фарба свіжа, приготуйте розчинник, воду і спеціальну ганчірку. Рясно змочіть ганчірку в розчиннику і інтенсивно обробіть основний шар, поки фарба остаточно не в'їлася в поверхню.
2
При виборі розчинника орієнтуйтеся в першу чергу на його силу. Беріть середній або сильний за якістю. Слабкий не підійде, так як він призначений в першу чергу лише для відтирання масляних плям. Середній за силою розчинник буде найоптимальнішим вибором в справі усунення фарби з лакового покриття автомобіля.
3
Якщо розчинник досить сильний, його слід відразу після нанесення на лак змити холодною водою. Це робиться для того, щоб занадто потужний розчинник повністю не роз'їв лак або не залишив на ньому слідів. Якщо розчинник середній по силі, потримайте його на поверхні кілька хвилин, перш ніж змивати водою. Нанесіть його ще кілька разів для необхідного ефекту. Як правило, вистачає двох-трьох разів виконання подібної процедури.
4
Використовуйте поліроль для видалення залишилися слідів фарби.
5
У разі якщо фарба вже давно в'їлася в лак, тут вже мало що можна виправити власними силами. Довіртеся професіоналам. Відженете свій автомобіль в автомайстерню, і досвідчені ремонтники за необхідну оплату повернуть чистоту капоту вашої машини.
6
І на майбутнє: не залишайте свою машину на ніч у дворі. Вилита на капот фарба - аж ніяк не найгірше, що можуть створити хулігани з вашим залізним конем. В гаражі не залишайте на верхніх полицях різні банки з фарбувальним матеріалом. Було багато випадків, коли самі власники автомобілів за своєю недолугості роняли фарбу на бампера, дахи і капоти з верхніх гаражних відділень.