Як відключити клавішу на клавіатурі. змінити клавішу переходу в сплячий режим.

Сучасні клавіатури володіють великим набором додаткових функцій. Але іноді розташування додаткових клавіш буває незручним, наприклад, кнопка переходу в сплячий режим під клавішею End. Проте відключення клавіш - це настроюється аспект, як і інші параметри комп'ютера.
Інструкція
1
Щоб відключити клавішу переходу в сплячий режим пройдіть по шляху Панель керування \ Всі елементи панелі керування \ Електроживлення. У вікні налаштувань електроживленням натисніть на посилання «Дія кнопок харчування». В пункті «При натисканні кнопки сну» виберіть параметр «Дія не потрібно». Аналогічним способом можна встановити скасування дії на кнопку Power.
2
Бувають випадки, коли змішалась кнопка Windows (Win). Створіть новий документ в текстовому редакторі (блокноті), впишіть в нього таке: Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Keyboard Layout] "Scancode Map" = REG_BINARY: 00 00 00 00 00 00 00 00 03 00 00 00 00 00 5B E0 00 00 5C E0 00 00 00 00
3
Натисніть меню «Файл», потім виберіть «Зберегти як ...», далі в рядку «Тип файлу» вкажіть «Всі файли (*. *)». У рядок «Ім'я файлу» вбийте: Disable_Win_key.reg, потім клікніть «Зберегти». Запустіть отриманий файл, в діалоговому вікні виберіть «Так».
4
На ноутбуках часто присутня клавіша Fn. Вона дає можливість налаштовувати підсвічування екрану, гучність звуку та інше, в залежності від моделі. Ви затискаєте Fn і клавішу з додатковою функцією. Якщо вам не потрібна ця клавіша - відключіть її. Є кілька способів. Найочевидніший - прочитайте інструкцію по експлуатації ноутбука, можливо, там є розділ, присвячений вашій проблемі. Одночасно натисніть Fn і Num Lock, на багатьох моделях саме ця комбінація відключає клавішу Fn. Якщо у вас ноутбук Toshiba, скористайтеся утилітою HDD Protector. У вкладці «Оптимізація» виберіть «Спеціальні можливості», зніміть позначку з параметра «Використовувати клавішу Fn». В налаштуваннях BIOS за її відключення відповідає вкладка Active Key Mode. Щоб вимкнути, поставте значення Disabled. Не забудьте зберегти зміни.
5
Якщо у вас мультимедійна клавіатура, використовуйте програмне забезпечення, яке поставляється разом з нею. Такі програми мають інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, настройки виконуються швидко і легко. Якщо у вас немає ПО для роботи з мультимедійною клавіатурою, скачайте безкоштовну програму Media Key з офіційного сайту розробника, потім встановіть на свій комп'ютер. Запустіть MKey, зайдіть у вкладку «Клавіші», щоб налаштувати клавіші та їх комбінації для мультимедійних і звичайних клавіатур.