Як відмовитися від житла.

Якщо трапилося так, що вам дісталася нерухомість будь-якого роду, а ви в ній не потребуєте, то ви можете від неї відмовитися. Існує декілька ефективних способів здійснити дану процедуру.
Інструкція
1
В тому випадку, якщо ви отримали у спадок частку в приватизованій квартирі, вам доведеться ділити право власності на житлоплощу нарівні з іншими спадкоємцями. Відмова від успадкованого майна вам потрібно здійснити за допомогою договору купівлі-продажу частки або договору, згідно з яким ви даруєте свою частку будь-кому з інших спадкоємців квартири.
2
Для оформлення подібного укладення вам знадобиться ряд документів, зокрема, папери, які підтверджують ваше право на спадкування майном. Крім того, вам не обійтися без дозволу нотаріуса на проведення угоди, документів всіх пайовиків, вашого задокументованого нотаріусом відмови від житлоплощі і т.д.
3
Вам знадобиться викликати з БТІ фахівця, який проведе огляд житлоплощі і на його підставі оформить новий техпаспорт квартири. Тільки після цього ви разом з тим, кому ви передаєте свою частку, зможете оформити необхідний договір. І нарешті, вам потрібно буде оформити проведення угоди в центрі реєстрації нерухомості, після чого спадкоємець вашої частки зможе вступити у свої права.
4
Набагато простіше буде в тому випадку, якщо квартира не приватизована. В цьому випадку вам достатньо просто звернутися до адвоката і оформити відмову від участі в приватизації житлоплощі.
5
Якщо ж ви подали заяву про спадкування майна, але свідоцтво, яке підтверджує цей факт, ще не створено, то ви можете без участі інших спадкоємців оформити відмову від частки квартири на чиюсь сторону.
6
Можна вчинити ще простіше - просто не заявляти про свої права. Згідно з існуючим законодавством, ви маєте право позначити себе як спадкоємця протягом шести місяців. Якщо ви вирішите цього не робити, то майно, яке перейшло до вас, автоматично буде розділене між іншими спадкоємцями.