Як вставити в презентацію анімацію. Як вставити анімацію в презентацію.

Для об'єднання зображень і звукових дорожче в презентацію використовують різні програми. Багато з них підтримують режим обробки кадрів анімації і навіть відеороликів певного формату.
Вам знадобиться
  • GIF Movie Gear.
Інструкція
1
Якщо ви працюєте з комплектом додатків Microsoft Office, запустіть програму Power Point. Після відкриття основного меню перейдіть до вкладці «Файл» і виберіть пункт «Відкрити презентацію».
2
Перейдіть до каталогу, в якому розташований основний файл презентації і відкрийте вказаний документ. Тепер створіть новий слайд для подальшої вставки в нього анімаційного зображення.
3
Клацніть правою кнопкою миші у вільній області між сусідніми слайдами, відображеними в лівій графі. У розгорнулося меню виберіть пункт «Створити слайд».
4
Відкрийте вкладку «Вставка» і виберіть пункт «Фільм». В наступному меню вкажіть параметр «Фільм з файлу». Виберіть папку, в якій розташований файл анімації. Двічі клікніть по ньому лівою кнопкою миші для вставки зображення в слайд.
5
Пам'ятайте про те, що в режимі створення презентації анімація буде завжди представлена у вигляді певного слайда. Запустіть показ презентації для перевірки коректності відображення анімації.
6
Якщо використовувана версія програми Power Point не дозволяє вставляти GIF-зображення, розділіть файл на окремі елементи. Встановіть додаток Gif Movie Gear.
7
Запустіть цю програму. Виберіть вкладку Open і перейдіть до потрібного GIF-файлу. Тепер по черзі витягніть з нього всі фрагменти. Для цього виділіть перше зображення правою кнопкою миші і перейдіть до пункту Copy.
8
Вставте скопійований елемент в програму Paint або її аналог. Використовуючи описаний алгоритм, створіть окремі bmp або jpeg файли. По черзі додайте їх в презентацію.
9
Встановіть потрібний час відображення слайда. Якщо ви хочете зберегти параметри спочатку анімації, використовуйте тимчасові проміжки, встановлені в GIF-файлі. Використовуйте другий метод вставки анімації, якщо ви хочете внести корективи в конкретні кадри.