Як взяти кредит боржникові.

В боржники банку за певних обставин може потрапити будь-яка людина, яка взяла кредит. І навіть якщо ви вирішили проблему, все одно статус боржника позначиться на вашій кредитній історії, яка може бути доступна іншим кредитним організаціям через кредитні бюро або систему обміну інформацією між банками. Виправити кредитну історію можна, але це довго, а як взяти кредит, якщо терміново знадобилися гроші?
Інструкція
1
Зверніться до так званих кредитним брокерам, які здійснюють посередницькі послуги між банками і позичальниками. Вони можуть надати вам всю інформацію про існуючі кредитні пропозиції в банках, а також представляти ваші інтереси у взаєминах з банком і допомогти з оформленням кредитного договору. Правда, зазвичай їх послуги обходяться недешево, та й шахраїв у цій сфері досить, так що потрібно бути дуже обережним у виборі такого брокера.
2
Спробуйте прискорити «виправлення» кредитної історії. Можна скористатися послугами відповідних організацій або, якщо дозволяє час, зробити це самому, наприклад, за допомогою кредитної карти. Для цього потрібно регулярно брати позикові кошти і вчасно їх виплачувати. Тоді протягом року вам може бути збільшений кредитний ліміт і, таким чином, поліпшена кредитна історія.
3
Скористайтеся послугами кредитного кооперативу. Тут навряд чи будуть перевіряти вашу банківську кредитну історію (хоча це теж можливо), але поцікавляться вашою платоспроможністю і наявністю заставного майна. Кредитний союз зазвичай функціонує за принципом членства і формує свою кредитну історію. Кредитні спілки (кооперативи) також можуть бути «фальшивками», організованими шахраями. Тому краще вибирати кредитний кооператив зі списків організацій, що входять в регіональні або федеральні асоціації, так чи інакше гарантують «благонадійність» своїх членів.
4
І, нарешті, віднедавна в Росії стала формуватися система P2P кредитування, дуже поширена на заході. Існують спеціалізовані сайти, за допомогою яких можна взяти кредит у приватної особи.