Як повернути квиток на автобус.

Іноді заплановану поїздку з яких-небудь причин доводиться скасувати. Як у такому разі бути з заздалегідь купленим квитком? Повернути гроші, витрачені на нього, цілком можливо, або повністю, або хоча б частково.
Інструкція
1
Для того щоб повернути повну вартість проїзду на рейсах міжмісто і передмістя, за вирахуванням попереднього продажу, бронювання та комісійного збору, пасажиру необхідно здати куплений квиток в касу автовокзалу не пізніше, як за дві години до відправлення автобуса. Якщо ви хочете здати квиток менше, ніж дві години, але більш, ніж 15 хвилин до відправлення, то вам виплачується тільки 85% вартості квитка, і сума комісійного збору не буде повернута.
2
Якщо ви спізнилися на автобус або ж не змогли поїхати з причини нещасного випадку або хвороби, тоді протягом 3 діб з моменту відправлення маєте право переоформити прострочений квиток на наступний рейс того напрямку або маршруту, доплативши при цьому 25% його вартості . Крім цього ви можете зовсім відмовитися від поїздки та отримати повернення у вигляді 75% ціни квитка, але бронь і комісію в цьому випадку вам не відшкодують.
3
Повернути за квиток гроші в повному обсязі, навіть з комісійним збором можливе лише в деяких випадках. Це буває при скасуванні рейсу або ж при відправленні автобуса із запізненням, а також якщо пасажиру не нададуть вказане у квитку місце для сидіння. Також вартість квитка має бути повернена, якщо вам надали місце в автобусі загального типу, а квиток був проданий на автобус з м'якими відкидними сидіннями. Якщо рух автобуса було припинено в разі поломки або інший якийсь причини не з вини пасажира, то вартість квитка має бути повернена, крім тієї частини шляху, яку вже проїхали. Що стосується міжнародних рейсів, то тут правила переоформлення та повернення квитків залежать від умов, висунутих кожним конкретним перевізником. Повна вартість квитка має бути повернена, включаючи комісійний збір, бронювання та багаж, якщо поїздка не відбулася з вини транспортної організації.