Як потрібно наносити макіяж.

Представниці прекрасної статі присвячують чимало часу Причепурювання у дзеркала. Макіяж для них став вже щоденним обов'язковим ритуалом. Відточені до автоматизму дії дозволяють наносити косметику практично в будь-яких умовах.
Інструкція
1
Спочатку ретельно і дбайливо очистіть обличчя за допомогою засобу, який підходить вашому типу шкіри. Це може бути тонік, молочко або звичайна вода.
2
Захистіть шкіру зволожуючим кремом або базою під макіяж. Базове покриття зробить ваше обличчя більш гладким.
3
Підберіть тональний крем відповідно до тону шкіри і нанесіть його. Якщо у вас під очима намітилися чорні кола, заховайте їх, скориставшись маскуючою олівцем. Він повинен бути трохи світліше вашого кольору шкіри.
4
Нанесіть розсипчасту або компактну пудру за допомогою легких помахів великої круглої кисті. Так ви зафіксуєте тональний засіб і зробите шкіру матовою. Приберіть надлишки пудри чистою серветкою або веерообразной пензлем.
5
Візьміть неяскраві, матові рум'яна ніжного відтінку. Так ви уникнете сильного контрасту з кольором вашої шкіри. Нанесіть їх на виступаючі частини скул. Легкими дотиками пензля ретельно розтушуйте засіб по всій поверхні шкіри обличчя та шиї.
6
Сьогодні продовжує бути актуальним ефектний димчастий макіяж. Він додає образу жіночності, загадковості і сексуальності. Тому освойте техніку його виконання. Для цього купите м'який чорний, коричневий або сірий олівець. Намалюйте їм ближче до вій товсту лінію.
7
Спеціальним спонжем, який розташований на іншому кінці олівця, розтушуйте підводку. Для цієї мети також підійде пензлик для макіяжу очей.
8
На всю верхню повіку нанесіть перламутрові тіні димчастих відтінків. Робіть плавний перехід від темного у вій до світлого у брови. Нижню повіку затушуйте темними тінями. Все вії ретельно пофарбуйте чорною тушшю.
9
При нанесенні помади або блиску для губ враховуйте, що яскраві та насичені кольори краще залишити для вечора або свята. Якщо ж ви зробили акцент на очі, то губи фарбуйте в природний відтінок. Нейтральним олівцем для губ обведіть контур, це не дасть помаді розтектися.