Як вдягати сукні в Фотошопі.

Один із способів приміряти розкішну сукню, не виходячи з дому, полягає в накладенні на знімок файлу із зображенням одягу і підгонки його під габарити фото. Для цього буде потрібно застосувати інструменти трансформації редактора Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія;
  • - браузер;
  • - файл із зображенням сукні.
Інструкція
1
Підберіть картинку із зображенням сукні, яка зажадала б мінімальних змін при накладенні на наявний у вас знімок. Якщо модель на фото стоїть спиною до фотографа, пошукайте одяг, зображену таким же чином. Знайти відповідні картинки у форматі png можна на інтернет-ресурсах, присвячених роботі в програмах Photoshop та Illustrator.
2
Поєднанням Ctrl + O відкрийте файл з фотографією і картинку з сукнею в графічному редакторі. Якщо робочий простір у версії Photoshop, яку ви використовуєте, організовано так, що дозволяє бачити одночасно обидва вікна з відкритими документами, включіть Move Tool («Інструмент переміщення») і перетягніть сукню у вікно зі знімком.
3
Якщо ви в процесі роботи можете бачити тільки один відкритий файл, перейдіть на вікно з одягом і виділіть клавішами Ctrl + A весь вміст документа. Може виявитися, що вам попалася картинка з декількома сукнями на одному шарі. У цьому випадку обведіть потрібний предмет одягу інструментом Lasso («Лассо»). Перед початком роботи переконайтеся, що значення параметра Feather («Растушевка») в настройках ласо дорівнює нулю.
4
Клавішами Ctrl + C скопіюйте виділене сукню, перейдіть до вікна з фотографією і вставте поверх неї одяг, застосувавши поєднання Ctrl + V. Скориставшись опцією Free Transform («Вільна трансформація») меню Edit («Редагування»), слід регулювати розмір картинки з сукнею під габарити знімка. Якщо буде потрібно, поверніть одяг за допомогою тієї ж опції.
5
Для більш точної підгонки сукні по фігурі застосуєте фільтр Liquify («Пластика»). Відкрити його можна опцією з меню Filter («Фільтр»). За замовчуванням у вікні Liquify з'явиться тільки активний шар з одягом. Щоб отримати можливість бачити сукню і фотографію, включіть в настройках фільтра опцію Show Backdrop («Показати фон») і збільште значення параметра Opacity («Непрозорість»).
6
Може знадобитися додаткова робота, якщо довге волосся моделі на знімку виявилися частково закриті шаром з одягом. Щоб привести в порядок зачіску, продублюйте шар зі знімком клавішами Ctrl + J і перекладіть створену копію поверх шару з сукнею. Відокремте волосся від фону фільтром Extract («Витягнути»), який можна включити поєднанням Ctrl + Alt + X.
7
Збережіть картинку, опцією Save As («Зберегти як») меню File («Файл»), ввівши назву, відмінне від імені файлу зі знімком.