Як відремонтувати приватний будинок. Як обштукатурити дерев'яний будинок.

Заміський будинок - прекрасна можливість жити далеко від цивілізації, на свіжому повітрі. Однак при цьому зовсім не хочеться позбавлятися комфорту, тому перш, ніж оселитися в приватному будинку, необхідно зробити в ньому ґрунтовний ремонт.
Вам знадобиться
  • - матеріали для будівництва;
  • - план робіт;
  • - фахівці: електрики, сантехніки, штукатури-маляри тощо;
  • - гроші .
Інструкція
1
Пройдіть по кімнатах і визначте, чи потрібна в будинку перепланування. Починати ремонт в приватному будинку необхідно саме з перепланування, хочете ви зробити отвір в стіні, звести нову стіну або переставити перегородку. Якщо необхідно, розширте віконні або дверні прорізи.
2
Проведіть реконструкцію комунікацій. Замініть застарілі і заіржавілі сталеві труби водо- і теплопостачання на нові, найкраще пластикові або металополімерні. Укладіть труби в штроби, які потім заштукатурьте. Одночасно можете встановити фільтр в систему водопостачання.
3
Розводку труб, зварку, штробление здійснюйте із заздалегідь складеним планом розміщення сантехніки. Встановіть ванну. Інші сантехнічні пристрої, змішувачі, аксесуари необхідно краще встановити лише після повного косметичного ремонту (вирівнювання стін, стелі, укладання плитки і т.д.). Замініть радіатори опалення в кімнатах і на кухні, прокладете систему «Тепла підлога».
4
Проведіть електромонтажні роботи. Оптимальний варіант - замінити всю проводку цілком. Встановіть новий ввідно-розподільний щиток з пристроєм захисного відключення і захисними автоматами. Проведіть розводку проводів до вимикачів, розеток та світильником, згідно заздалегідь складеним планом.
5
Підведіть до місць установки телефонний та телевізійний кабель, кабель для підключення інтернету. При цьому не варто прокладати силовий кабель разом з антенних і телефонним, щоб не отримати перешкоди і наведення.
6
Проведіть скління вікон. Краще всього відразу повністю замінити віконні блоки, встановити укоси і підвіконня. Якщо ви проводите ремонт дерев'яного приватного будинку з бруса або колоди, встановлюйте пластикові рами в спеціальні окосячки, інакше осідання будинку призведе до порушення роботи фурнітури вікон.
7
Проведіть штукатурні роботи, вирівняйте всі стіни і підлоги. Якщо є можливість, виконуйте ці роботи одночасно у всіх приміщеннях, оскільки це найтриваліший етап. Стіни очистіть від старих покриттів, покрийте грунтовкою, проведіть вирівнювання за допомогою оздоблювальної штукатурки. Після висихання зашпаклюйте і відшліфуйте поверхню.
8
Зробіть вирівнювання стель, далі їх можна пофарбувати або побілити. Також це завдання можна спростити - встановіть підвісні стелі. Дуже популярно вирівнювання стель за допомогою гіпсокартону, при цьому виходить рівна і гладка поверхня, хоча висота стель трохи зменшується.
9
Проведіть вирівнювання підлог. Найзручніше зробити це за допомогою бетонної стяжки або самовирівнюється статі. Для звукоізоляції покладіть під фінішне покриття шар фанери.
10
Лише після вирівнювання підлог встановіть дверні коробки і двері, інакше з висотою порогу можна помилитися. Проведіть фінішну обробку приміщень - пофарбуйте стіни і стелі, поталу шпалери і плитку, укладіть підлогове покриття.