Як не забути дні народження друзів.

Як же все-таки приємно отримати довгоочікуваний подарунок на свій день народження від батьків, коханого, родичів, друзів. Але привітання від давно забутих друзів приємніше подвійно. Якщо подзвонили, написали, прийшли, значить пам'ятають про вашому особистому святі.
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Навряд чи є більш легкий спосіб отримати симпатію людини, ніж привітати його з іменинами. Але тут слід врахувати один момент, позитивний ефект буде досягнутий лише тоді, коли ви особисто поздравите людини. Згадайте про бездушних привітаннях типу Mail.ru.
2
Для того щоб не забути про дні народження ваших друзів, внесіть пам'ятні дати в список мобільного телефону. При настанні певного дня у вказаний вами час, стільниковий телефон нагадає про подію. Але у цього способу є недоліки, уявіть, що ви придбали новий телефон, тоді вам доведеться формувати новий список на іншому пристрої.
3
Оптимальним варіантом є користування послугою Google Calendar. Саме там ви можете сформувати не один, а декілька календарів, щоб відрізняти дійсно важливі справи від справ меншого значення. Для цього в настройках Google Calendar створіть новий календар під назвою «Свята» або «Дні народження».
4
Додайте в календар подія: в «назва» - ім'я іменинника, в «тривалість події» - весь день, в «дату події» - день народження.
5
Встановіть періодичність повторення подій - 1 рік.
6
Вкажіть, як і коли ви б хотіли отримувати повідомлення про зазначені події. Якщо ви хочете привітати іменинника по телефону або за допомогою SMS, встановіть SMS нагадування, яке буде приходити за 5 хвилин до зазначеного заходу. Якщо ж ви хочете особисто привітати друга, підготувавши подарунок до дня народження, то вкажіть нагадування про свято заздалегідь (від 1 дня до тижня до іменин).
7
В налаштуваннях календаря ви можете також вказати загальні правила сповіщень. Наприклад, в окреслений вами день рівно о 9.00 на ваш мобільний телефон буде приходити SMS такого змісту: «Прізвище Ім'я 12 грудня 2009 (дні народження)».
8
Аналогічний календар ви можете створити в системі Яндекс. Відмінністю від Google буде тільки те, що в Яндексі не можна налаштувати час отримання SMS і рік народження іменинника.