Як не втратити роботу у кризу.

Світова фінансова криза змушує багато компаній шукати способи зменшення фінансових витрат. Витрати скорочуються не тільки на дорогу рекламу своєї діяльності, інвестування сумнівних проектів, закупівлю нового обладнання, але й на оплату праці. Під скорочення потрапляють співробітники, професійний рівень і ефективність праці яких не влаштовують роботодавця. Шукати нову роботу досить важко, тому потрібно докласти максимум зусиль, щоб не втратити те, що є.
Інструкція
1
Хороших спеціалістів звільняють в останню чергу. Прикладіть максимум зусиль, щоб стати професіоналом своєї справи і незамінним співробітником для своєї компанії. Всю доручену роботу виконуйте якісно, дотримуйтесь терміни, які вам відведені на виконання того чи іншого об'єму. Якщо ви не встигаєте, раціонально витратити свій вільний час, залишитися ввечері, але завершити всі у встановлений термін. При цьому не вимагайте, щоб вам заплатили за понаднормові години. Світова криза - не час диктувати свої умови.
2
Налагодьте доброзичливі стосунки з колегами і керівництвом. Конфліктних співробітників, які сперечаються з усіма з приводу і без, звільняють в першу чергу. Якщо ви старанні, комунікабельні, готові прийти на допомогу в будь-яку хвилину, завжди виконуєте всі доручення якісно і у встановлені терміни, навряд чи роботодавець захоче економити на таких цінних кадрах.
3
Будьте завжди на виду. У великих компаніях, де штат співробітників перевищує 1000 чоловік, багато роботодавців звільняють тих співробітників, яких найменше знають, відповідно, і цінують. Приймайте активну участь не тільки в реалізації проектів, але і в суспільному житті підприємства. Виступайте на загальних зборах і конференціях, особливо якщо питання стосуються подальших планів з розвитку компанії і стратегічних рішень, що сприяють виходу з фінансової кризи. Це робити найбільш раціонально, якщо вам є що сказати, ви маєте великий досвід і можете запропонувати свої ефективні способи.
4
просуваються по кар'єрних сходах. Криза - саме час для сміливих починань. Якщо ви давно планували очолити проект, приступайте до здійснення своєї мрії негайно. Розробіть план, зверніться до вищого керівництва, поясніть способи реалізації і вигоду, яку принесе компанії розроблений вами проект.
Зверніть увагу
Всі рекомендації підходять лише в тому випадку, якщо ваша компанія планує скорочувати кадри. Якщо ж фінансові справи настільки погані, що фірма змушена зупинити роботу, не турбуйтеся. Якщо ви маєте високу кваліфікацію, великий досвід і добру освіту, криза не перешкодить вам знайти нову добре оплачувану роботу.