Як відправити презентацію по електронній пошті. Як відправляти презентацію через електронну пошту.

Мультимедійна презентація - один з найкращих способів подачі матеріалу. Нерідко єдиним способом доставити її адресату є відправка по електронній пошті. В залежності від її ваги, варіюються дії, які потрібно для цього зробити.
Інструкція
1
Мультимедійна презентація - один з найкращих способів подачі матеріалу. Нерідко єдиним способом доставити її адресату є відправка по електронній пошті. Залежно від її ваги варіюються дії, які потрібно для цього зробити.
2
У випадку, якщо розмір презентації перевищує максимальний розмір для відправки, використовуйте можливості файлових обмінників. Заархівуйте презентацію, встановивши пароль на вкладці «Додатково». Одним з найбільш зручних файлообмінників є Ifolder. Перейдіть на його головну сторінку, після чого натисніть на кнопку «Обзор». Виберіть архів з файлом і натисніть на ОК. Далі натисніть на кнопку «Завантажити». Дочекайтеся закінчення завантаження файлу, після чого встановіть ще один пароль у разі потреби. Скопіюйте посилання для скачування архіву, потім вставте її в текст листа і відправте адресату.
3
Ви також можете використовувати можливості Office для стиснення матеріалів, використовуваних в презентації і подальшої відправки. Це дозволить зменшити розмір презентації, а також спростити її відправку та перегляд. Запустіть презентацію, після чого натисніть на вкладку «Файл», далі «Відомості» і в розділі «Розмір файлів мультимедіа і продуктивність» натисніть на кнопку «Стиснути файли мультимедіа». Виберіть потрібне для вас якість з трьох варіантів - «якість презентації», «якість для Інтернету» та «низька якість», в яких «низька якість» забезпечить найкращу ступінь стиснення. Після цього натисніть на меню «Файл», далі «Зберегти і відправити», а після цього - «Відправити по електронній пошті». Перед вами виникне новий лист, створене за допомогою поштового клієнта, встановленого на вашому комп'ютері.