Як обшити сидінні мотоцикла. робимо сидіння нижче мотоцикли.

Сидіння мотоцикла від частого контакту з іншими матеріалами швидко протирається і приходить в повну непридатність. Його слід замінити на нове або зробити нову обшивку, так як стара псує зовнішній вигляд всього мото. Послуга з виготовлення нової обшивки в спеціальній організації буде коштувати чималих грошей, тому вигідніше провести цю процедуру самостійно.
Вам знадобиться
  • - матеріал;
  • - калька;
  • - креслярські приналежності;
  • - нитки та голки;
  • - автомобільна шкіра;
  • - клей.
Інструкція
1
Демонтуйте сідло. Для цього необхідно підняти його і відкрутити всі болти, які кріплять петлі. Відкручуйте шурупи дуже акуратно, якщо мотоцикл старий, то вони могли проржавіти. У цьому випадку необхідно докласти чимале зусилля, щоб зрушити болт з місця.
2
Знайдіть на тильній стороні сідла головний шов і акуратно його розпоріть. Зніміть стару обшивку. Постарайтеся з її допомогою зробити викрійку. Для цього розстеліть зняту обшивку на аркуші кальки і обведіть її простим олівцем.
3
Якщо стара обшивка прийшла в повну непридатність, викрійку доведеться малювати самостійно. Відвідайте форум власників вашої моделі мотоцикла. Там ви напевно зможете знайти не тільки відгуки тих, хто вже сам перешивав сидіння, а й схеми нової обшивки.
4
Ретельно перевірте розміри і точність викрійки. Акуратно виріжте її по головних лініях.
5
Підберіть матеріал, з якого ви будете робити нову обшивку. Краще всього використовувати автомобільну шкіру, так як цей матеріал добре підходить для обробки автомобілів і мотоциклів. Його головними перевагами є довговічність і міцність.
6
Оберіть колір шкіри, якої ви будете обшивати сидіння. Потрібно підібрати його так, щоб сідло гармоніювало з усім мотоциклом в цілому. Можна використовувати матеріали кількох кольорів. Тоді доведеться зробити обшивку з декількох складових частин різного кольору.
7
На тильну сторону матеріалу нанесіть розмітку по викрійці. Червоним фломастером або дрібному відзначте ті лінії, за якими потрібно зробити надрізи. Ще раз перевірте правильність нанесеної розмітки. Виріжте заготовку.
8
Проведіть першу примірку заготовки на сідлі. Слідкуйте за тим, щоб не було перекосів матеріалу. Зшийте заготовку наметочним швом. Ще раз зробіть примірку.
9
Сшейте заготовку по всіх швах окрім головного, використовуючи нитки того ж кольору, що і сам матеріал. Ретельно натягніть нову обшивку на сідло. Поверхня сидіння змастіть клеєм, щоб матеріал добре схопився. Розгладьте всі нерівності і бульбашки.
10
Зашийте головний шов. Встановіть заново перетягнуте сидіння назад на мотоцикл і закрутіть всі шурупи петель.