Як потрібно поводитися вагітною. Як поводиться вагітна жінка.

Організм вагітної жінки поступово перебудовується, щоб вона могла виносити і народити здорову дитину. Майбутній мамі необхідно звикнути до змін, що відбуваються з її тілом і свідомістю, і вести себе трохи інакше.
Інструкція
1
У першому триместрі, як правило, жінку може турбувати ранній токсикоз. Він заважає майбутній мамі насолоджуватися життям і отримувати задоволення від свого нового статусу. Щоб полегшити свій стан, намагайтеся не допускати виникнення почуття голоду, їжте часто, потроху. Вранці, не встаючи з ліжка, випивайте невеликими ковтками чашку простої води зі скибочкою лимона або зеленого чаю з м'ятою. Уникайте продуктів і запахів, що викликають у вас нудоту. Під час вагітності часто з'являється печія. У таких випадках також їжте потроху, ретельно пережовуючи їжу. Тоді вона швидше перетравлюється, менше знаходиться в шлунку, що знижує можливість виникнення цих неприємних відчуттів.
2
Забудьте про напівфабрикати і бутербродах, включіть в свій щоденний раціон здорову їжу з усіх основних груп: молочні продукти, протеїни (м'ясо, риба, птиця), крахмалосодержащие продукти (крупи, хліб з цілісної муки), овочі і фрукти. Ви повинні добре харчуватися, але це не означає, що доведеться відмовитися від усього, що любите. Зменшіть вживання солі, цукру, кави, чаю, шипучих напоїв. Правильна дієта теж може бути смачною, а також допоможе підтримувати помірну вагу під час вагітності.
3
Прогулянки на свіжому повітрі, плавання в басейні, заняття гімнастикою в школах для вагітних піднімуть вам настрій. Робіть зарядку, помірні вправи на розтяжку і йога допоможуть розслабитися, краще підготуватися до пологів. Не змушуйте себе напружуватися до стану втоми, уникайте важкої фізичної праці. Намагайтеся відпочивати більше: вагітним потрібно спати не менше 8-10 годин вночі, а протягом дня 2-3 рази балувати себе 30-60-ти хвилинного відпочинком.
4
Прочитайте книги, які давно чекають своєї черги на полиці, сходіть в кіно, театр. Адже як тільки малюк з'явиться на світ, часу на розваги буде не вистачати, а позитивні емоції необхідні майбутній мамі. Якщо трапиться так, що для збереження вагітності доведеться лягти в лікарню, не переживайте, шукайте плюси у всьому. Перебуваючи в стаціонарі, ви зможете завести багато цікавих знайомств. Час пройде непомітно, а після народження малюка ви будете спілкуватися з новими подругами, разом гуляти з колясками, радитися, обмінюючись досвідом.