Як відкрити кафе-пекарню. магазин солодощів прибуток.

Кафе, де можна скуштувати та придбати додому свіжу випічку - відмінний варіант перспективного бізнесу. Головне - правильно підібрати асортимент, строго стежити за якістю продукції і призначити конкурентоспроможні ціни.
Вам знадобиться
  • - оформлене юридична особа або ІП;
  • - приміщення для кафе та пекарні;
  • - дозвільна документація від СЕС та інших інстанцій;
  • - обладнання;
  • - меблі та посуд;
  • - запас інгредієнтів для випічки;
  • - персонал.
Інструкція
1
Виберіть формат майбутнього кафе. Ви можете відкрити пекарню-кондитерську чи займатися переважно випічкою хліба. Сьогодні дуже популярні тематичні кондитерські - французькі, італійські, бельгійські чи росіяни, що пропонують оригінальні сорти випічки. Оцініть перспективи ринку. Якщо у вашому місті вже працює кілька пекарень, проаналізуйте їх асортимент.
2
Знайдіть продукт, який стане своєрідною «візитною карткою» вашого підприємства. Наприклад, ви можете випікати широкий асортимент пирогів з різноманітними начинками, спеціалізуватися на хлібі різних сортів, фірмових слойки або печиво.
3
Підберіть відповідне приміщення. Ваша пекарня повинна розташовуватися в місці з жвавим трафіком. Недороге кафе можна відкрити в спальному районі або поруч з навчальними закладами та офісами. Пекарня преміум-класу повинна розміщуватися поблизу ресторанів, бізнес-центрів і міських визначних пам'яток.
4
Для розміщення виробництва досить 50-80 квадратних метрів, ще 80-100 м2 займе торговий зал. Зона общепита може бути обмежена декількома столиками зі стільцями або диванами. Зустрічаються кафе, що пропонують тільки «стоячі» місця у високих столів.
5
Займіться отриманням дозвільної документації. Вам знадобиться дозвіл на виробництво і реалізацію хлібобулочних і кондитерських виробів. Оформлення документів - процес тривалий і може зайняти кілька місяців.
6
Обладнайте пекарню. Вам знадобляться розстоєчні шафи, тестоделітелі, тістомісильні машини і печі для випічки. Вибір класу обладнання та його ціна залежать від пропонованого асортименту. Наприклад, якщо ви захочете випікати хліб, який подають в італійських і французьких булочних, вам знадобляться спеціальні подові печі.
7
Потужність обладнання вибирайте, виходячи з планованої завантаження. Не купуйте «про запас» і не займайте простір пекарні машинами, якими не будете користуватися. Якщо в майбутньому ви розширите виробництво, відсутнє обладнання можна буде докупити або оновити вже наявне.
8
Зробіть ремонт приміщення. Торговий зал і зону кафе оформите відповідно до обраної концепції. Наприклад, якщо ваша спеціалізація - хліб «ручної роботи», оформлення може бути виконано в рустикальном стилі - дерев'яні стелажі, полотняні серветка, плетені кошики для викладки. Якщо ви продаєте випічку у французькому смаку, стилізує приміщення під паризьке кафе.
9
Найміть персонал. Особливу увагу приділіть вибору шеф-пекаря - людини, яка буде займатися не тільки контролем процесу випічки, але і розробкою технологічних карт. Крім того, вам знадобляться рядові пекарі, працівники кухні, продавці в залі, прибиральниця і бухгалтер, який може працювати віддалено.