Як перевозити собак.

Збираючись вперше в багатогодинне подорож на автомобілі з чотириногим другом, добре було б знати, як організовується перевезення собак в машині. Тому що не всі тварини почуваються комфортно в поїздці і можуть створити неприємності власнику.
Інструкція
1
Важливим моментом є харчування собак і до поїздки, для кращого перетравлення їжі її кілька днів годують легкими кормами: сиром, м'ясними кашами, рибою. Кістки і сухий корм повністю виключається.
2
В день поїздки тварина зовсім не годують і обмежують воду. Це зменшить ризик появи блювоти. Дуже чутливим до закачування собак ам краще дати перед дорогою противорвотное ліки (аерон, кинедрил).
3
В автомобілі необхідно мати під рукою рушник для видалення слини у собак і. Щоб тварина не забруднило салон блювотними масами, напоготові тримають целофановий мішок.
4
Перевезення собак бажана тільки на задньому сидінні, так як деякі тварини мають нестійку психіку і можуть різким рухом спровокувати аварійну обстановку. Для надання необхідної допомоги у випадку блювоти бажано поруч з собак ой посадити когось із домочадців.
5
Щоб собак е не було дуже жарко, обов'язково прочинити вікна автомобіля з одного боку щоб уникнути протягу, але так, щоб тварина не могла просунути голову.
6
Для того, щоб собак а в машині почувалася комфортно під час всієї поїздки, забезпечте їй достатньо місця в салоні, ні в якому разі не на підлозі, де вібрація автомобіля відчувається особливо сильно.
7
Кожні 2 години необхідно зупинятися і дозволяти собак е спорожняти сечовий міхур. Робити це потрібно на повідку, щоб вихованець не вибіг на дорогу з проїжджаючими автомобілями.
8
Під час перевезення собак і слідкуйте за температурою в салоні машини, тварини погано переносять задуху і можуть отримати тепловий удар. Намордник одягати не можна, він заважає висовувати язик, коли жарко.
9
Щоб можна було перевозити собак без проблем, їх привчають до поїздок в транспорті з щенячьего віку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j72JrYWm7e8