Як найкраще ловити карася. Як приготувати хорошу підгодівлю для карася.

Карась є однією з найпоширеніших і невибагливих риб внутрішніх водойм країни. На відміну від сазана або коропа, він набагато менш вибагливий і полохливий, його ловля цілком доступна навіть початківцям рибалкам. Але для того, щоб зловити великого карася, необхідно знати особливості і тонкощі його лову.
Вам знадобиться
  • - рибальські снасті;
  • - наживка;
  • - підгодовування;
Інструкція
1
Ловити карася на деяких водоймах можна навіть взимку, але найкращим є період з кінця квітня - початку травня до перших осінніх заморозків. До снастям не пред'являється якихось особливих вимог, можна з успіхом ловити карася на звичайну вудку поплавця, не забуваючи про те, що чим тонше снасть, тим частіше трапляються клювання. Але до місця вибору лову слід підійти дуже ретельно.
2
Одним з найкращих варіантів є вибір відповідного місця на водоймі з зарослим очеретом берегом. Необхідна невелика прогалина в очереті, що дозволяє закинути вудку. Її можна підготувати, викосивши потрібну ділянку. Незважаючи на те, що очерет з боків прогалини може заважати виведенню риби, ймовірність зловити великого карася в такому місці вище, ніж на відкритій ділянці водойми. Карась любить плавати вздовж заростей очерету, тому буде часто виходити на викошених ділянку, де його і буде чекати гачок з наживкою.
3
Найкраще карась клює рано вранці і ввечері. У місці лову треба кинути не надто рясну підгодівлю. Пам'ятайте про те, що вона повинна не насичувати рибу, а стимулювати її апетит. Глибина в місці лову повинна бути не менше півтора метрів, так як на меншій глибині зловити великого карася складно, на мілководді він виходить зазвичай тільки вночі.
4
Для лову карася можна використовувати самі звичайні наживки - наприклад, дощового черв'яка, на якого карась з успіхом клює з початку весни. Ще краще підходять мотиль і опариш. При лові на опариша жало гачка можна залишати відкритим. Личинку проколювати ближче до голови, на гачок краще насаджувати відразу кілька штук. Кращим за якістю вважається опариш, вирощений на м'ясі.
5
Незважаючи на те, що карась може брати самі різні наживки, їх треба правильно підібрати. В один день карась може чудово брати на дощового черв'яка, а в інший на тому ж самому водоймі віддасть перевагу мотиля або опариша. Часом його можна з успіхом ловити на різні види тесту, приготовані з ароматичними добавками. Можна додавати ванілін, різні олії - соняшникова, конопляне, анісова.
6
Щоб зловити великого карася, необхідно дотримуватися повної тиші. Не можна голосно розмовляти, стукати, ходити по берегу. Одяг повинен бути захисного кольору. При виведенні риби намагайтеся робити це максимально акуратно, користуйтеся подсачеком. Спійману рибу бажано тримати не в коші, а в ємності з водою на березі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Jo7cmSdTkWA