Як намалювати машину. дивитися Як малювати машини олівцем поетапно.

Малювання є дуже захоплюючим заняттям і для дітей, і для дорослих. Але у людини, що не має практично ніякого досвіду в цій сфері, можуть виникнути труднощі з тим, з чого слід починати. Як, наприклад, намалювати машину?
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - кольорові олівці чи фарби.
Інструкція
1
Перед початком роботи підготуйте для себе робочу поверхню столу, звільніть простір від сторонніх предметів. Постарайтеся створити собі для роботи максимально комфортні умови: якщо стіл освітлений недостатньо, поставте настільну лампу, приготуйте також набір кольорових олівців або, якщо збираєтеся малювати фарбами, банку з водою. Для уроків малювання добре підійдуть звичайні аркуші формату А4 або альбом для малювання.
2
Подумки розділіть чистий листок паперу на 2 половини: нижню і верхню. Намалюйте трапецію у верхній частині свого листа. Накресліть дві паралельні один одному лінії різної довжини: ту, що вище, зробіть короткою, а ту, що знизу, навпаки, - довшими. Таким чином вийде готова верхня частина машини.
3
Коли трапеція буде намальована, під нею слід накреслити прямокутник, який повинен бути трохи (приблизно в 1,5 рази) ширше, ніж нижня лінія трапеції. Під час малювання можна користуватися лінійкою, щоб полегшити собі завдання малювання рівних і прямих ліній, які ще більше прикрасять малюнок.
4
Коли нижня частина автомобіля буде домальована, подумайте, де повинні знаходитися колеса і виконайте намітки за допомогою точок, які надалі необхідно буде обвести. На завершення своєї роботи намалюйте дверцята, скла і так далі. Приділяйте увагу всім деталям машини, навіть найменшим, адже саме вони зможуть ще більше оживити малюнок і зробити його більш реалістичним.
Корисна порада
Беручи за основу все ті ж звичайні геометричні фігури (трапецію, прямокутник, коло і так далі), надалі можна спробувати намалювати самоскид, вантажівка, трактор тощо. Однак не поспішайте вводити нові елементи до тих пір, поки не освоїте ази техніки малювання звичайного легкового автомобіля.