Як намалювати ромашку.

Для того щоб зобразити ромашку, необхідно побудувати дві допоміжні фігури, в рамках їх меж промальовувати різні за формою і розміром пелюстки, розфарбувати квітку в властиві йому кольору.
Інструкція
1
Подумайте, яку саме ромашку ви хочете зобразити, від цього залежать пропорції допоміжних деталей, які необхідно побудувати для начерку. Наприклад, аптечна ромашка має дуже короткі, нерідко редуковані пелюстки, а її серцевина може бути опуклою і навіть конічної. Римська чи англійська ромашка дуже схожа на аптечну, але її пелюстки маю більш правильну форму. У деяких сортів садової ромашки серцевина абсолютно пласка, а білі пелюстки можуть мати різьблений край.
2
Побудуйте допоміжні деталі. Якщо ви зображує ромашку зверху, намалюйте два кола з одним центром. Пропорції радіусів залежать від обраного вами сорту. Якщо ж ви зображує квітку на ніжці, замість кіл намалюйте два овалу один в іншому. Їх центри також повинні збігатися.
3
Прорисуйте серцевину ромашки. Вона складається з крихітних трубчастих квіток, тому створюється враження, що центральний диск нерівний. Виділіть викривленою лінією, чи має серцевина увігнуту або опуклу форму, злегка поглибте самий центр квітки.
4
Зобразіть довгі пелюстки, які ростуть по краях центральної частини. Як правило вони розташовуються в кілька рядів. Намалюйте їх у вигляді подовжених овалів в рамках області, укладеної між маленьким і великим допоміжними овалами. Ці пелюстки можуть бути прямими або загинатися вниз.
5
Не забудьте про листя рослини. У диких видів вони досить тонкі, схожі на гілки кропу. У садових ромашок вони мають елліпсовіднимі форму, по всьому периметру усіяні зазублинами.
6
Видаліть допоміжні лінії.
7
Приступайте до розфарбовування. Серцевину ромашки зробіть жовтої, щоб відобразити структуру квітки, дотиками кінчика пензля до паперу створіть маленькі мазки. На білих пелюстках виділіть ледь помітні поздовжні прожилки, створіть тінь на тих з них, що розташовані під верхніми рядами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jwBUBjrOlCo