Як переробити фундамент. Як правильно обробити фронтон даху будинку профлистом приватного будинку.

Власники дач і будинків стикаються з проблемою переробки фундаменту і підняття вдома над грунтом. Виконати таку роботу самостійно вони побоюються, оскільки раніше такою справою ніколи не займалися. Насправді цілком можливо переробити фундамент самостійно.
Вам знадобиться
  • Домкрати, колоди, дошки, сталеві стрижні, цвяхи, цегла, бетон.
Інструкція
1
Підберіть колоди відповідного діаметру, на стандартний брус (перетин 150Х150 мм). Довгою бруси повинні бути не менше 6,3-6, 4м.
2
Розберіть підлогу і акуратно демонтуйте перегородки.
3
Скріпіть вінці дверного отвору двома парами дощок (перетин 50х150). Колода нижнього вінця і дві дошки зчепити сталевим стрижнем з гайками по краях, а верхні колоди вінця з'єднайте з дошками товстими цвяхами.
4
Опорну майданчик для домкрата зберіть з обрізків дощок. Двома домкратами підійміть стіну на п'ять або шість сантиметрів, вийміть надставку і опустіть будинок на тимчасові опори. Таку ж маніпуляцію виконайте на іншому кінці будинку. Домкрати ставте біля тимчасових опор, піднімайте по черзі кожну сторону, звільняючи від нижніх колод і встановлюючи бруси.
5
Кожен кут будинку підперти двома домкратами, підняти на два сантиметри, на тимчасову опору покласти прокладку, опустити домкрат і перейти до наступного кутку. Будьте уважні! Як тільки зруб підніметься на 5 см, швидко вставте прокладку в просвіт між часом і брусом.
6
Для виготовлення нового фундаменту під усіма кутами будинку зробіть бетонну площадку (60х60 см). На цих майданчиках відлити бетонні стовпчики у висоту стрічки нового фундаменту. На стовпчиках покласти кути цоколя в дві цеглини висотою, на який встановіть зруб.
7
Під майбутню фундаментну стрічку насипте шар гравію товщиною 10 см, а шматки цегли використовуйте при виготовленні подушки для перемички фундаменту в центрі. Для розміток висоти стовпчиків використовуйте гідроуровень.
8
Після готовності кутових стовпчиків опустіть зруб на кладку з цегли та виготовте стрічку фундаменту. Простір під стіною розчистите, вставте опалубку. Три інші стіни хай стоять на тимчасових опорах.
9
Виготовте одну сторону стрічки і переходите до іншої. Через 2-3 дні на виготовлену частина фундаменту можна ставити тимчасові опори. Не забудьте зробити перемичку. Перед кладкою цоколя підніміть ще трохи будинок. У цоколі залишайте ніші для домкратів, так ви остаточно опустіть свій будинок на новий цоколь.
10
Завершіть роботу закладкою цеглою ніші.