Як перекинути на iPhone програми. mediaget в айфон Як перекинути.

Для мобільних пристроїв iPhone існує величезна кількість різноманітних програм та програм. Щоб мати можливість використовувати це ПЗ, необхідно правильно встановити його на мобільний пристрій.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - кабель для iPhone.
Інструкція
1
Для початку зареєструйтесь в сервісі AppStore. Це дозволить вам надалі завантажувати і встановлювати як платні, так і безкоштовні програми, доступні на цьому ресурсі.
2
Підключіть ваш iPhone до персонального комп'ютера. Після визначення пристрою запустите додаток iTunes. Відкрийте меню iTunes Store. Після знаходження вподобаного програми для мобільного пристрою натисніть кнопку Free.
3
Заповніть форму, що відкрилася. Вкажіть ім'я користувача та пароль, введені при реєстрації в сервісі. Після завантаження потрібних програм відкрийте вкладку iPhone.
4
Перейдіть в підменю «Програми», кнопка якого розташована у верхній частині робочого вікна. Поставте галочку поруч з параметром «Синхронізувати» і натисніть кнопку «Застосувати». Зачекайте, поки викачані додатки будуть завантажені в мобільний пристрій.
5
Якщо ви хочете завантажувати програми безпосередньо з iPhone, підключіть цей пристрій до доступної мережі Wi-Fi. Це дозволить забезпечити високу швидкість доступу в інтернет. Запустіть додаток App Store. Виберіть потрібну програму і натисніть кнопку Free. Якщо ви хочете встановити платне додаток, клікніть по іконці з його ціною.
6
У наступному меню натисніть кнопку Install. При завантаженні платній програми виберіть пункт Buy Now. Дочекайтеся завершення завантаження і установки програми.
7
Для установки вже завантажених ігор в iPhone використовуйте програму Cydia. Виконайте інсталяцію цього додатка в мобільний пристрій.
8
Пам'ятайте про те, що застосування даної програми може привести до збою в роботі деяких додатків. Це пов'язано з тим, що Cydia вносить певні корективи в програми перед їх установкою в iPhone. Не використовуйте зазначену програму без крайньої необхідності. У більшості випадків можна знайти безкоштовну альтернативу дорогому додатком.