Як очистити картридж струменевого принтера.

Самостійна заправка картриджа струменевого принтера обходиться значно дешевше, ніж покупка нового пристрою. Перед здійсненням цього процесу необхідно як слід очистити картридж від залишків чорнила.
Вам знадобиться
  • шприц.
Інструкція
1
Підготуйте зону для проведення очистки картриджа. Постеліть на стіл газету або целофанову плівку. В іншому випадку ви ризикуєте зіпсувати стільницю. Надіньте гумові рукавички. Найчастіше у картриджі залишаються чорнило навіть після того, як ПО принтера повідомить про необхідність заміни витратного матеріалу.
2
Вимкніть принтер від мережі змінного струму. Відкрийте його лоток і витягніть потрібний картридж. Тепер за допомогою ножа з тонким лезом зніміть кришку картриджа.
3
Акуратно вийміть з корпусу губки. Промийте їх під струменем теплої води. Виконуйте цю процедуру доти, поки ви не переконаєтеся в повному очищенні губок. Вичавте їх і покладіть на рушник. Дозвольте губкам повністю висохнути.
4
Використовуйте для повторного очищення губок дистильовану воду. Це дозволить запобігти виникненню зайвого осаду.
5
Тепер візьміть шприц і наповніть його теплою водою. Не використовуйте занадто гарячу рідину. Акуратно промийте внутрішні стінки картриджа за допомогою шприца. Переконайтеся в тому, що всі доступні області картриджа очищені від залишків чорнила.
6
Покладіть картридж на рушник і дочекайтеся повного випаровування вологи. Тепер встановіть губки в вихідні положення. Встановіть пластикову кришку в отвір і зміцните її клеєм. Це запобіжить випадкове відкриття картриджа, що може привести до псування принтера.
7
Встановіть картридж в друковане пристрій після повного висихання клею. Пам'ятайте про те, що для стабільної роботи принтера необхідно стежити за іншими його елементами. Регулярно виконуйте очистку друкованої головки від забруднень і засохлих чорнил.
8
Виконуйте чистку і промивку картриджа не тільки перед його дозаправкою, але і після тривалого простою принтера. Практика показує, що чорнило в картриджах часто підсихають при вкрай рідкісною експлуатації друкованого пристрою.