Як переслати фото з комп'ютера.

Для пересилання фотографій від одного користувача до користувача іншого комп'ютера зазвичай використовується поштові сервіси. Вони займаються пересиланням повідомлень з прикріпленими файлами як по локальних мережах, так і по глобальній інтернет-мережі. Таких сервісів дуже багато, крім спеціалізованих поштових провайдерів вони є майже у кожного інтернет-провайдера.
Інструкція
1
Підготуйте фотографії до відправки. Якщо вони у вас є тільки в паперовому вигляді, відскануйте із збереженням одержані файлів зображень в комп'ютер.
2
Пересилати файли одержувачу окремо не дуже зручно, так як потрібно більше часу і інтернет-трафіку, тому якщо фотографій декілька, упакуйте їх в архів. Враховуйте при цьому вага отриманого файлу - поштові сервіси мають обмеження на цей параметр. Кожен сервіс встановлює свій власний ліміт, конкретне значення уточніть на інформаційній сторінці сайту поштового провайдера.
3
Якщо у вас ще немає аккаунта в якому-небудь поштовому сервісі, створіть його. Знайти публічний сервіс цього роду дуже легко, пошукачі не тільки видадуть вам довгий список, а й запропонують свій власний варіант. Поштова скринька можна створити на сайтах Яндекса, Рамблера, Google, Yahoo і т.д.
4
Зверніть увагу, що більшість інтернет-провайдерів разом з підключенням до мережі надають можливість користуватися власним поштовим сервером. Активувати цю опцію і створити поштову скриньку, як правило, можна в «особистому кабінеті» - панелі управління вашим аккаунтом на сайті інтернет-провайдера.
5
Користуватися поштовим сервісом можна як через веб-інтерфейс, так і за допомогою встановленої в комп'ютер програми - поштового клієнта. Для налаштування такого додатка на роботу зі створеним поштовою скринькою використовуйте інструкції з інформаційного розділу поштового сервера.
6
Процедура відправки фотографій у всіх поштових клієнтах дуже схожа. Клацніть по кнопці створення листа в інтерфейсі програми, в полі «Одержувач» введіть email адресата, в полі «Тема» - заголовок листа. Потім просто перетягніть підготовлені до відправки файли у вікно створюваного повідомлення та натисніть кнопку «Відправити».
7
Якщо ж ви використовуєте веб-інтерфейс поштового сервісу, всі описані в попередньому кроці кнопки або посилання аналогічного призначення стануть доступні після авторизації. Єдина істотна відмінність - відсутність можливості прикріплювати файли перетягуванням. Замість нього використовуйте посилання «Прикріпити», вона відкриває стандартний діалог, за допомогою якого вам потрібно знайти файл, виділити його і натиснути кнопку «Відкрити».