Як перевести гроші в Таїланд.

Перед поїздкою за кордон резонно прорахувати можливі витрати і запастися потрібною сумою грошей. Однак форс-мажор може статися з кожним, і в цьому випадку буде потрібно терміновий грошовий переказ. У разі, якщо ви їдете в Таїланд, існує кілька способів, які ви можете використовувати.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно заздалегідь підготуватися до поїздки. Найкращим варіантом для зберігання грошових коштів є банківська картка, однак з нею може статися ряд неузгодженостей, які потрібно передбачити. Попередьте ваш банк про те, що ви збираєтеся за кордон, інакше ви ризикуєте опинитися з заблокованою картою в самий невідповідний момент. При поїздці до Таїланду переважні рублеві карти - місцеві банкомати самостійно здійснять конвертацію в бати. До того ж, значно спроститься процес переказу грошових коштів - в разі, якщо вони вам знадобляться, досить буде всього лише переслати їх з рахунку того ж банку, в якому ви відкривали картку. З таким же успіхом може бути здійснений і готівковий переклад. Якщо здійснювати переклад в тому ж філії банку, в якому була заведена картка, то гроші будуть на вашому рахунку протягом доби.
2
Для термінових переказів ви також можете використовувати сервіс Western Union. Перейдіть за адресою Western Union Thailand - http://www.westernunion.co.th/en/, після чого виберіть провінцію, яка найближче знаходиться до адресата за допомогою меню Select Province. Перед вами з'явиться список агентів сервісу в регіоні. Виберіть один, після чого перейдіть за адресою http://www.westernunion.ru/і знайдіть найближчий до вас пункт відправки платежів у вашому місті. Зателефонуйте за контактним номером і уточніть час роботи.
3
Висока вартість послуг даного сервісу компенсується швидкою швидкістю доставки і великою кількістю відділень по всьому світу. Для відправки вам буде потрібно паспорт. Прийдіть у відділення Western Union і заповніть заяву для відправки грошей. В ньому має бути зазначено повне ПІБ одержувача, сума переказу, а також місто та країна, куди повинен бути спрямований переклад. Пред'явіть паспорт оператору і передайте йому заяву, суму для перекладу, а також комісію за обслуговування. Ви отримаєте примірник квитанції з контрольним номером грошового переказу, а також інші документи. Для отримання переказу потрібно пред'явити контрольний номер переказу, документ, що підтверджує особу, а також назвати суму переказу, країну і місто, звідки він був проведений. Щоб упевнитися що переклад можна забирати, одержувач може зателефонувати 001 800 852 5385 - це довідковий центр Western Union Thailand.