Як співати голосно.

Сильний і впевнений голос - справжній дар. У його володарів є високі шанси досягти успіху у викладанні, політиці або ж у музиці. Необхідно наполегливо тренуватися, щоб навчитися виконувати пісні голосно.
Інструкція
1
Запишіться в секцію легкої атлетики. Біг позитивно впливає на дихальну і серцеву системи організму, допомагає не збивати подих тривалий час, а в сукупності зі спеціальними вправами це вкрай корисно для гучного співу.
2
Позбавтеся від м'язових затискачів, часто заважають правильному співу і створюють зайву напругу різних груп м'язів, їх дискоординацию. Встаньте напроти дзеркала, подбавши про правильну поставу: випряміть спину, розправте і опустіть вниз плечі. Чи не задирайте вгору голову: це викликає напругу гортані і голосових зв'язок.
3
Розслабте шию, виконуйте повільні повороти голови в ліву і праву сторони. Плавно і обережно опустіть вниз нижню щелепу, знайдіть її правильне положення, послабивши напругу м'язів. Витягніть в трубочку губи, виконайте їх руху вправо-вліво, кругові обертання вліво-вправо і вперед-назад.
4
Розімніться перед початком співу. Наберіть повні легені повітря. Видихайте в середньому темпі і з помірною гучністю, почергово тягніть голосні А, О, У, Е. Рот відкрийте наполовину. Дихайте спокійно, дивіться прямо перед собою. Одне вухо щільно заткніть пальцем: так ви зможете добре чути свій спів зсередини і придушити психологічну напругу.
5
Повторіть розминочні вправу з самого початку, але тепер спробуйте тягнути голосні висхідним тоном, поступово збільшуючи гучність. Будьте обережні, не намагайтеся відразу домогтися її максимуму, інакше ризикуєте зірвати голос. Потрібно робити це плавно, і поступово ви зможете виробити потрібну координацію роботи діафрагми, зв'язок і доведете до автоматизму процес підвищення гучності голосу.
6
Виконайте одну з пісень на ваш вибір. Ні в якому разі не напружуйте голосові зв'язки, спочатку співайте в половину гучності і намагайтеся досягти відчуття розслабленості. Нехай звучання голосу здасться вам менш динамічним, але головне, що воно залишиться плавним. Спробуйте нарощувати гучність з кожним наступним куплетом. Співайте без зайвої напруги, уважно прислухаючись до власного голосу, запам'ятовуючи і тренуючи його.