Як навчитися ювелірній справі.

Професія ювеліра дуже складна і вимагає не тільки бездоганного знання техніки виготовлення прикрас, але і розвиненого художнього смаку і таланту. Бажають будувати кар'єру в якості ювеліра можуть отримати спеціальну освіту в соответсвующих навчальних закладах.
Вам знадобиться
  • - атестат про середню освіту;
  • - свідоцтво про здачу ЄДІ.
Інструкція
1
Дізнайтеся, де знаходиться найближче до вас училище, яке готує фахівців-ювелірів. Одне з найбільш відомих навчальних закладів подібного профілю - це Царскосельское училище художньої обробки металів, що знаходиться в Костромській області.
2
Отримайте початкову підготовку з малювання. У цьому вам може допомогти навчання у дитячій художній школі або приватні уроки у педагогів-художників. Також вам можуть придатися підготовчі курси при обраному училище. Вони бувають короткостроковими - на 2 тижні, і довгостроковими - на 9 місяців. Навчання на них платне, але є й плюс - іногородні абітурієнти, вже закінчивши школу, можуть отримати місце в гуртожитку.
3
Підготуйте необхідні документи для вступу. Якщо ви йдете в училище після 11 класу, ви повинні будете пред'явити результати ЄДІ з російської мови та літератури. Також прикладіть до документів медичну довідку, фотографії паспортного зразка, атестат про загальну або повну середню освіту, а також 3-4 зразка живописних робіт.
4
При схваленні вашої кандидатури здайте вступні іспити. До них відносяться такі художні дисципліни, як малюнок, живопис і композиція. Випускники 9 класу додатково здають тести з російської мови та літератури.
5
У разі отримання позитивних оцінок на іспиті, але нестачі балів поступите на навчання на контрактній основі.
6
Якщо у вас вже є художня освіта, пройдіть прискорене навчання ювелірній справі. Зазвичай воно також організується на базі училищ. Таке навчання здійснюється тільки на комерційній основі і займає рік.
Зверніть увагу
Крім училищ, існують і академії, в яких готують фахівців з ювелірної обробці матеріалів. Наприклад, підходящу спеціальність можна отримати в Московській художньо-промислової академії ім. Строганова.