Як перевести мото-години в години. Мотогодини що це.

Знос двигунів, розташованих в автотранспортних засобах, визначається по пробігу машини. Для оцінки моторесурсу двигунів, розташованих стаціонарно, служать Мотогодини.
Інструкція
1
Вимірювання моторесурсу в мотогодинах виробляється для стаціонарно встановлених двигунів, таких, як приводи насосів, дизель-генератори, суднові мотори, а також на сільськогосподарській техніці. Ця інформація необхідна для своєчасного обслуговування, ремонту, заміни вузлів і агрегатів, а так же списання пального та мастильних матеріалів. Коштів зміни можуть бути різними - від простого запису відпрацьованих мотором годин на вахтовий або судновий журнал, до складних електронних засобів збору та аналізу статистичної інформації. Слід зазначити, що залежно від способу обліку, мотогодина може рівнятися, а може і не дорівнювати стандартному годині. Виникає задача перекладу мотогодин в стандартні астрономічний годинник - наприклад, для планування дати наступної заміни масла.
2
Найпростіше реалізувати облік мотогодин для двигунів, що працюють в стаціонарному режимі - тобто без зміни швидкості обертання колінчастого вала. Такий режим роботи характерний для невеликих електростанцій, що використовують для вироблення електроенергії дизель-генератори. Для забезпечення стабільної частоти вироблюваного електричного струму вал генератора повинен обертатися з однаковою швидкістю, з мінімальними відхиленнями. При таких навантаженнях можна використовувати найпростішу систему розрахунку моторесурсу - вручну записувати фактично відпрацьований мотором час в журнал, або використовувати якій або електричний, або барометричний датчик, що запускає годинниковий механізм під час роботи двигуна. При такій системі обліку мотогодина дорівнює звичайному астрономічній годині, а значить, ніякого перерахування не потрібно.
3
Набагато складніше враховувати знос двигуна при змінній частоті обертання колінчастого вала. Така ситуація характерна для суднових силових установок. На великих оборотах збільшується витрата палива, а так само зростає тертя в тертьових парах мотора. Для підрахунку мотогодин з урахуванням цих нестабільних факторів застосовують тахометіческіе системи обліку. Спеціальний механізм встановлюється на вихідному валу мотора, для фіксації кількості оборотів двигуна. На підставі показань цього лічильника плануються регламентні роботи, списується пальне. При такій системі фіксації точно перевести Мотогодини в години не вийде, оскільки залежно від режиму роботи двигуна за одиницю часу набігає різну кількість мотогодин. Знаючи усереднені обороти двигуна, на основі статистичних даних можна вивести емпіричний коефіцієнт перерахунку.