Як всіх відзначити в групі.

«ВКонтакте» - сучасна соціальна мережа, зручна і практична. Для деяких людей вона може замінювати особистий сайт. Для цього треба створити групу, запросити користувачів і ділитися своєю інформацією.
Інструкція
1
Перш за все, вам треба вступити в групу або створити її. Стати членом групи можна, натиснувши посилання «Вступити в суспільство» на головній сторінці. Якщо хочете створити, натисніть посилання «Мої групи», потім у верхньому правому куті виберіть «Створити спільноту». У новому вікні вкажіть назву і вид спільноти: група, публічна сторінка або захід. Натисніть «Створити спільноту». Вкажіть тип суспільства: відкрите (для всіх) або закрите (користувачі можуть переглядати групу тільки після вступу). Більш точні налаштування ви знайдете у відповідному меню спільноти.
2
Завантажте контент групи. Тепер можна запрошувати друзів. Робиться це дуже просто. Натисніть на посилання «Запросити друзів». З'явиться список, можна почати відзначати в ньому. Щоб вислати запрошення всім, натисніть «Запросити друзів з повного списку». Навпроти кожного користувача клікніть «Вислати запрошення». Способи підходять як для залучення уваги до свого суспільству, так і до іншого, в якому ви перебуваєте. Пізніше, коли в групі вже складатиметься якась кількість користувачів, у вікні «Запрошення друзів» відбиватимуться 100 друзів, що не увійшли до вашу групу.
3
Деякі користувачі в настройках аккаунта ставлять пункт «Не приймати запрошення в групи». В окремих групах висилати запрошення можуть тільки адміністратори та модератори. Відповідно до політики конфіденційності і етичним нормам, адміністрація сайту «ВКонтакте» не надає спеціальних програм, служб або скриптів, що дають можливість відзначити всіх друзів для запрошення в групу. Якщо ви знайшли подібний ресурс, ви можете його використовувати на свій страх і ризик.