Як підготувати насіння томатів. Як підготувати помідор для насіння.

Перед посівом насіння необхідно обробити, оскільки належна передпосівна обробка дозволяє отримати здорову і міцну розсаду і підвищити врожайність томатів. Розсада з насіння, що не піддавалися обробці, може захворіти і загинути.
Інструкція
1
Для посіву вибирайте тільки повновагі насіння . Для того, щоб їх обрати, опустіть насіння в ємність і наповніть її холодною водою. Все насіння , які не будуть схожістю, будуть плавати на поверхні, їх потрібно викинути. Повновагі і схожих насіння залишаться на дні ємності.
2
Розведіть крутий розчин марганцівки і опустіть туди насіння на 15 хвилин. Після цього марганцівку злийте, а ємність з насіння ми поставте на батарею, для прогріву. Прогрівати їх потрібно добу. Можна прогріти в гарячій воді протягом 20-30 хвилин. Прогрівання насіння збільшує урожай.
3
Покладіть насіння на ганчірку, прикрийте і намочіть слабким розчином мікроелементів. Поставте в тепле місце для проростання. Насінню потрібне повітря, періодично помішуйте їх.
4
При появі паростків зробіть загартовування. Для цього, ємність з пророслими насіння ми, поставте на нижню полицю холодильника, на 12 годин. Дістаньте з холодильника і залиште на 12 годин при кімнатній температурі. Знову поставте в холодильник на 12 годин.
5
Після обробки посійте насіння . Схожість буде дружна і швидка. Після сходів полийте рослини слабким розчином марганцівки.
6
Така пред посівна обробка дозволяє отримати великий урожай з дружним визріванням плодів.