Як обробити балкон пластиком.

Відмінним способом реконструкції балкона або лоджії є оздоблення пластиковими панелями. Це вельми економічний оздоблювальних матеріал, що дозволяє обійтися без шпаклівки та штукатурки стін і отримати при цьому абсолютно рівну поверхню, яка, до того ж, не вимагає складного догляду для підтримки її в належному вигляді.
Вам знадобиться
 • - пластикові панелі;
 • - стартові профілі;
 • - універсальні кути;
 • - фінішний профіль;
 • - металеві кріплення ;
 • - рейки для обрешітки;
 • - стельовий і підлоговий плінтус;
 • - електродриль;
 • - рулетка;
 • - молоток;
 • - меблевий степлер;
 • - рідкі цвяхи;
 • - саморізи по дереву.
 • - дюбелі;
 • - цвяхи;
 • -
Інструкція
1
Виміряйте площу стін і розрахуйте потрібну кількість матеріалу. Використовувати пластикові панелі для оздоблення стелі небажано, оскільки при цьому візуально зменшується висота приміщення.
2
Підготуйте рейки перетином 30х10, 30х20 см або металевий профіль. З них збиратиметься обрешетка. Рейки повинні розташовуватися на відстані 40-50 см один від одного і строго перпендикулярно до панелей. Просвердлите в стіні отвори і забийте в них дюбелі. Обрешітку кріпите за допомогою шурупів. Правильність установки рейок перевіряйте за допомогою будівельного рівня. Між стіною і латами залишається зазор, який можна заповнити теплоізоляційним матеріалом.
3
Якщо на панелі є малюнок, то при вертикальному монтажі їх установку почніть з лівого кута. У ньому, за допомогою меблевого степлера або цвяхів, закріпіть стартовий профіль. Велика крепежная полку повинна бути розташована в сторону руху монтажу. Вбудовану панель фіксують за допомогою спеціальних металевих кріплень, які просто прибиваються цвяхами до нижньої і верхньої рейці.
4
Встановіть наступну панель, при цьому виступає частина однієї повинна входити в паз інший і т.д. Слідкуйте, щоб вони були щільно підігнані один до одного. Зверху, між стелею і панелями, і знизу, між ними і підлогою, необхідно залишити зазор в 5-10 см на температурні зміни розмірів пластика. Потім він закривається за допомогою спеціального стельового і підлогового плінтуса.
5
Якщо це необхідно, то останню панель обріжте на кілька сантиметрів. Вона повинна вставлятися в паз фінішного елемента з деяким зусиллям. Додаткового закріплення не потрібно.
6
Якщо стіни рівні, а приміщення сухе, то можна обійтися і без обрешітки. В цьому випадку панелі можуть монтуватися прямо до стіни за допомогою саморізів або рідких цвяхів.
Після тривалої зими зазвичай балкон покритий товстим шаром пилу, на ньому скупчилися банки, коробки і непотрібні дрібниці, загалом - картина безрадісна. Склити балкон , не варто розслаблятися, приступайте сміливо до обробки, щоб усередині він виглядав не менш красиво, ніж зовні. Тоді можна буде проводити більше часу за чашкою чаю на красивому балкон е, обробленим власними руками.
Вам знадобиться
 • - вагонка,
 • - шурупи,
 • - рейки.
Інструкція
1
Вагонка є найбільш популярним матеріалом для обробки балкон ів і лоджій. Вона відрізняється від інших матеріалів позитивними характеристиками, що і робить її настільки широко використовуваної. Одним з головних переваг вагонки є те, що вона без проблем переносить вплив прямих сонячних променів. Багато власників пластикових панелей на балкон е помічають неприємний запах пластмаси під час особливо жарких днів. Крім усього, вагонка є абсолютно натуральним матеріалом і чудовим утеплювачем, тому допоможе в холодну пору року скоротити тепловтрати.
2
Якщо ви бажаєте придбати деякі навички в галузі ремонту і будівництва, тоді спробуйте обробити балкон своїми руками, тим більше в цьому немає нічого складного. Але вам потрібно чимало терпіння, тоді бажаний результат вам буде забезпечений.
3
Насамперед необхідно закріпити дерев'яні рейки, які стануть основою для обробки балкон а. Закріпіть їх ретельно - зверху, посередині і знизу стіни, так як від надійного кріплення залежить довговічність обробки. Не варто забувати і про утеплення балкон а, для цих цілей вам підійде пенополистерол, який стоїть закладати між стіною і вагонкою, при цьому необов'язково використовувати шурупи. Пенополистерол відрізняється чудовими теплоізолюючими характеристиками, перевершуючи навіть пінопласт.
4
Зберіть вагонку наступним чином: штир однієї дошки вставляйте в пази іншої, при цьому закріпіть їх до рейок за допомогою цвяхів або шурупів. Таким чином оббейте всю внутрішню частину балкон а. Весь етап роботи повинен проводитися акуратно.
5
Переконайтеся, що вагонка покладена рівномірно і покриває всі стіни. При цьому не повинно залишитися жодного вільного кута.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=czdYZag_LDk
Корисна порада
Щоб виконати процедуру обробки акуратно, можете скористатися олівцем і ватерпасом, з їх допомогою намітьте лінії, за якими в подальшому і будуть закріплені рейки.