Як оновити посилання.

Крім того, що власники сайту періодично змінюють назви розділів або категорій, або переміщають статті з одного підрозділу в інший, вони можуть поміняти і сам домен, на якому знаходиться сайт. У результаті безліч посилань усередині сайту виявляться неактуальними.
Інструкція
1
Для того щоб відновити посилання, можна скористатися найпростішим, але трудомістким способом - вручну поміняйте ім'я домену в кожній з них. Якщо ваш сайт відносно новий і статей на ньому небагато, то даний процес не займе багато часу. Однак для великих сайтів з сотнею посилань ручний варіант може перетворитися на виснажливу і невдячну роботу.
2
Більш ефективним варіантом є так званий «Backup». Він використовується більшістю блогерів, хто веде активну діяльність і потребує періодичного оновлення внутрішніх і зовнішніх посилань. Для початку відкрийте сторінку свого сайту або блогу і авторизуйтесь на ньому, ввівши логін і пароль. У відкритому основному вікні виберіть вкладку «Панель управління» і знайдіть розділ щодо створення резервної копії. Створіть копію файлів ваших інтернет-сторінок, або «Backup».
3
Найчастіше резервна копія являє собою архів. Тому для подальшого процесу оновлення скачайте створені файли і розархівуйте їх на вашому комп'ютері в окрему папку. Відкрийте кожен Розархівувати файл за допомогою програми текстового редактора, в якому існує можливість автозаміни. Використовуйте цю опцію для заміни старого імені домена в посиланнях на новий, а також видаліть в посиланнях такий атрибут, як rel = «nofollow». Даний атрибут, як правило, веде на внутрішні сторінки, які вже застаріли.
4
Як тільки ви зміните всі старі посилання, збережіть всі файли в єдиний архів і закачайте назад на сайт або блог. Оскільки самостійно виділити файли з даного архіву буде неможливо, зверніться до служби підтримки з листом, в якому розкажіть, що змінили домен і для оновлення посилань зробили Backup. Напишіть, що вам необхідно, щоб техпідтримка включила відновлення нових файлів із завантаженого архіву, і дочекайтеся оновлення.