Як оновити аккаунт.

В пошуках потрібної інформації ми звертаємося до великої кількості ресурсів в інтернеті. Деяка частина з них знаходиться у вільному доступі, а інші вимагають реєстрації та власного аккаунта. Ваші особисті дані можуть змінюватися, а значить, треба оновлювати аккаунт.
Інструкція
1
Ви можете бути зареєстрованим в соціальних мережах або на будь-якому іншому сайті. Назви деяких опцій, звичайно, будуть відрізнятися. Але принцип оновлення інформації на вашому персональному акаунті буде однаковий.
2
Візьміть для прикладу сайт «ВКонтакте». У лівому стовпчику посилань є «Моя сторінка» і рядом примітка «ред.», Що значить «редагувати». Натисніть на нього, відкриється вікно з вкладками про особистої інформації. Виберіть із запропонованого списку ту, яка потребує переробки. Введіть нові дані. Натисніть кнопку «Зберегти», якщо ви забудете це зробити, зміни не відбудуться і вам доведеться проводити цю ж процедуру ще раз. У разі незначних змін це не критично, але коли ви повністю змінюєте дані, щоб уникнути втрати часу проявіть увагу.
3
В інших випадках редагування аккаунта може відбуватися тільки з вашої головної сторінки. Шукайте схожу формулювання: «Оновити аккаунт», «Змінити особисті дані», «Редагувати профіль», «Налаштування облікового запису» і т. П. Якщо відсутня кнопка «Зберегти», це означає, що зміни зберігаються автоматично.
4
Якщо вам потрібно поліпшити статус аккаунта - прочитайте на сайті умови, які для цього необхідні. Можливо, це платна послуга (СМС), голосування або використання програми. У будь-якому випадку ви можете зв'язатися з адміністрацією сайту для отримання необхідної інформації. При блокуванні аккаунта зверніться в службу підтримки або заведіть новий аккаунт.