Як активізувати роботу мозку.

Дуже часто мозок порівнюють з найсучаснішим комп'ютером. Однак його механізми і його робота в тисячі разів складніше. Приміром, у мозку дорослої здорової людини налічується до ста мільярдів нервових клітин, які пов'язані з усіма системами функціонування організму. Незалежно від віку, щоб зберігати ясність свідомості, бути кмітливим і володіти живим мисленням, розумова тренування важлива і необхідна.
Інструкція
1
При будь-якому зручному випадку тренуйте свою пам'ять. Наприклад, лото, шахи, шашки, карти не просто оптимізують пам'ять, але і розвивають кмітливість і кмітливість. Не менш корисні для тренування пам'яті рішення ребусів, математичних задач і розгадування кросвордів. Вивчайте іноземні мови - один зі складних, але дієвих способів «розбудити» свій мозок. Це впливає на пам'ять, добре розвиває асоціативне мислення, покращує комунікативні навички. Втім, тренування по запам'ятовуванню можна почати з малого - наприклад, запам'ятовуйте номери телефонів, але не тільки ті, що вам необхідні в повсякденному житті, а також ті, за якими ви телефонуєте досить рідко. Якщо ви схильні до образного мислення, можна спробувати вивчити довгу байку або поему. Чим більше ви будете «завантажувати» у ваш черепної «комп'ютер», тим вищою буде його продуктивність і віддача.
2
Кілька років тому французький психолог Франциск Рошер зробив відкриття, яке в одержало назву «ефект Моцарта». Прослуховування музичних творів великого композитора Моцарта здатне поліпшити математичне мислення людини. Досліди проводилися на щурах, результати та наукові праці опубліковані на багатьох мовах світу. Так, пацюки долали перешкоди і лабіринти набагато швидше після прослуховування Моцарта, ніж після гучної музики, наприклад, композитора Філіпа Гласа. Музика - не тільки самий гармонійний спосіб підвищити свої розумові здібності, переконаний учений, але і поправити здоров'я в цілому.
3
Для мозку важлива не тільки інтелектуальна і музична їжа, а й повноцінне харчування зсередини. Вживаючи натуральні продукти, ви допомагаєте своєму мозку оновлювати клітини завдяки тому, що кровоносна система постійно доставляти поживні речовини мозку. До будівельних матеріалів належать жирні кислоти рослинного походження (наприклад, рослинне масло, горіхи) і мінеральні речовини, а саме: фосфор, мідь, сірка, цинк, кальцій, магній, залізо. Фосфор, що сприяє утворенню нових клітин мозку, в надлишку міститься в бобових, цвітній капусті, селері, огірках, редисці, сої. Сірка, що забезпечує насичення клітин мозку киснем, присутній в капусті, часнику, моркви, інжирі, цибулі та картоплі. Цинк, що підвищує розумові здібності і поліпшує склад крові, може поставлятися в організм пророщеної пшеницею і пшеничними висівками. А кальцій і залізо, що відповідають за кровотворення, достатній рівень гемоглобіну і склад крові, міститься в яблуках, абрикосах, буряках, капусті, зелених овочах, помідорах, бобових, рисі. І, нарешті, магній, відповідальний за нормальне функціонування всієї нервової системи, надходить в організм разом з мигдалем, м'ятою, цукром, оливками, арахісом і цільними зернами пшениці.
4
Кисень як не можна краще активізує роботу мозку. Достатньо кілька разів глибоко вдихнути бажано свіже повітря (на вулиці, не в замкнутому приміщенні) в той момент, коли вам потрібно «розкинути мізками». Дихати краще через ніс, сидіти слід рівно. Поекспериментуйте: спробуйте вирішити в розумі нескладну математичну задачу, сидячи в сутулість положенні і з відкритим ротом, а потім вирішите іншу задачу, але вже випроставшись і закривши рот. Різниця буде очевидною. До речі, легкої зарядки буде достатньо для того, щоб до мозку активніше стала надходити кров. Усього десять присідань, стрибків і нахилів «розбудять» мозок. Напевно ви помічали, що під час швидкої ходьби або пробіжки потік думок більш активний.
Швидкодія роботи комп'ютера безпосередньо залежить від обсягу пам'яті. Її можна збільшити кількома способами, також тут передбачені і програмні методи крім втручання в склад обладнання.
Вам знадобиться
  • - додаткова оперативна пам'ять.
Інструкція
1
Збільште оперативну пам'ять комп'ютера за допомогою додавання нових модулів. Для цього заздалегідь дізнайтеся, який саме тип оперативної пам'яті вам підходить, переписавши з диспетчера пристроїв назву материнської плати. Це необхідно щоб зорієнтуватися у виборі пристроїв. Також перегляньте обсяг вже наявних модулів, оскільки він повинен збігатися для всіх планок пам'яті. Встановіть плати пам'яті, після чого включіть комп'ютер і в меню його властивостей перегляньте, чи збільшився обсяг.
2
Збільште пам'ять за рахунок додавання обсягу файлу підкачки. Для цього зайдіть у властивості комп'ютера і у вікні перейдіть на вкладку додаткових налаштувань. Виберіть параметри пункту, що відповідає за швидкодію системи, після чого зробіть розподіл пам'яті за вибором користувача.
3
Задайте вихідний і кінцевий розмір, також вкажіть жорсткий диск або його тому. Натисніть кнопку «Задати», застосуйте і збережіть зміни. Перезавантажте комп'ютер.
4
Якщо потрібно, в тому ж меню властивостей вивільните частина оперативної пам'яті за рахунок зовнішнього вигляду системи в меню параметрів системи, що відносяться до використання ресурсів і швидкодії. Тут вам можна буде вибрати з наявних схем налаштувань або встановити власні параметри.
5
Оптимізуйте роботу оперативної пам'яті за рахунок коштів оптимізації. Скачайте для цього спеціальну програму, яка періодично буде виконувати чистку реєстру від непотрібних записів, завершувати непотрібні процеси, закривати невикористовувані вами служби і так далі.
6
Ви можете робити це також самостійно вручну, однак при цьому вам необхідно знати точно, які програми і процеси можна завершувати на даний момент, а які потрібно залишити. У будь-якому випадку, такі програми бувають корисні не тільки для оптимізації пам'яті, але й для всього обладнання комп'ютера в цілому.
Корисна порада
Намагайтеся купувати плати пам'яті однакового обсягу.