Як накрутити волосся в домашніх умовах. Як зробити волосся кучерявим в домашніх умовах.

Жінка - непередбачуване істота. Сьогодні вона хоче бути з прямим волоссям, а завра вже з кучерявим. Добре, що в наш сучасний вік у неї є можливість перевтілюватися з одного образу в інший. Зробити свої волосся кучерявим або злегка хвилястими ви можете самостійно в домашніх умовах .
Вам знадобиться
  • Папільйотки, гребінець, щипці, термобігуді, лак для волосся, пінка для укладки
Інструкція
1
Найбезпечніший і перевірений спосіб зробити волосся кучерявим - це використовувати папільйотки. Ще наші бабуся накручували на них волосся . Зараз вони виглядають більш сучасними. Також вони безпечні у використанні, ви можете сміливо залишати їх на ніч, вони не заподіють вам дискомфорту. На вологі чисті волосся накрутите папильотки. Потім підсушіть феном або залиште на ніч. Після розпустіть і за допомогою гребінця надайте волоссю потрібне положення.
2
Найшвидший спосіб - це використовувати щипці для завивки. Він підійде тим, у кого не дуже багато часу. При завивки щипцями волосся повинні бути сухими. Якщо ви почнете завивати вологі волосся , то ви просто їх спалите. Розділіть волосся на пасма, потім кожне пасмо накрутіть на щипці. Після збризніть лаком для волосся, щоб закріпити результат.
3
Ще один швидкий спосіб зробити ваші волосся хвилястими - це використовувати термобігуді. Їх також варто накручувати тільки на сухі волосся . Попередньо нанесіть на волосся пінку для укладки, щоб ваша зачіска краще зберігалася протягом дня. Опустіть бігуді в гарячу воду на 5-10 хвилин, потім накрутіть їх на волосся . Обдайте волосся струменем холодного повітря. Після зніміть бігуді. Розчешіть волосся і закріпіть результат лаком для волосся. Пам'ятайте, що часте використання темрмобігудей згубно позначається на здоров'ї вашого волосся.
Зверніть увагу
Як зробити красиві кучері швидко. Способів створення локонів в домашніх умовах багато. Сьогодні існують муси, які легко допоможуть створити локони в домашніх умовах, а можна скористатися таким старим способом як використання бигудей. Як накручувати волосся щипцями. Звичайно, перед накручуванням - електрощіпци непогано буде нагріти. Недостатньо добре прогріті щипці НЕ завьются Вам кучері.
Корисна порада
Як накрутити волосся в домашніх умовах? Арсенал сучасних засобів для завивки волосся дуже різноманітний. Не забудьте перед накручуванням нанести засіб для укладання на кожне пасмо. Потім волосся слід охолодити (близько 20 хвилин), після чого зняти бігуді і розчесати гребінцем з рідкими зубами. І запам'ятайте, не варто занадто часто використовувати для завивки термобигуди, т.к. вони псують структуру волосся, роблячи їх ламкими і січеться.