Як оновити старе дзеркало. Як зі старого дзеркала зробити нове.

При повній заміні меблів у кімнаті виникає ситуація, коли решта предметів декору перестають поєднуватися з новою обстановкою. Досить трохи змінити й оновити, наприклад велике дзеркало в дерев'яній рамі, щоб воно ідеально вписалося в інтер'єр.
Вам знадобиться
  • - щітка;
  • - насичений розчин марганцівки;
  • - акрилова фарба;
  • - біляча кисть;
  • - контур по склу;
  • - спирт;
  • - золота і олов'яна фольга;
  • - нитка;
  • - скотч.
Інструкція
1
Очистіть дзеркало від непотрібних деталей. Звичайною щіткою протріть задню поверхню, щоб видалити бруд і пил. Змочіть губку насиченим розчином марганцівки і обробіть нею дерев'яну раму. Так природний малюнок деревини буде більш помітним. Якщо у рами не вистачає якихось елементів, не поспішайте її міняти, правильний декор додасть такому дзеркалу шарм.
2
Візьміть фарбу потрібного вам відтінку. Сухим пензлем нанесіть покриття на раму, ваші рухи повинні бути легкими, щоб текстура дерева була видна через шар фарби. Можете зробити розпис, в цьому випадку всі кольори повинні гармоніювати один з одним і іншою обстановкою в кімнаті. Для складного орнаменту краще взяти трафарет, його можна вирізати з цупкого паперу, або купити.
3
Щоб позолотити виступаючі частини рами дзеркала, прикладіть до неї золоту фольгу для тиснення та поліграфії. Саме скло ретельно протріть спиртом або засобом для миття вікон, щоб очистити і знежирити поверхню.
4
Гарний візерунок можна зробити і на склі. Для цього довгою ниткою викладіть на дзеркалі бажаний орнамент, кінці шнура закріпіть скотчем. Уздовж отриманої розмітки нанесіть контур по склу світлого відтінку, видаліть нитку. Щоб стерти неправильно викладений контур, використовуйте змочену спиртом ватку.
5
Можна намалювати невеликий візерунок в куточках дзеркала. Для цього підійдуть акрилові фарби і біляча кисть, фарба інструментом з синтетичних волокон гірше наноситься на скло. Непотрібні елементи відразу змивайте, щоб акрил не встиг застигнути. З цієї ж причини частіше промивайте кисть. Залиште дзеркало сохнути.
6
Щоб виправити стерту частина дзеркала, ретельно очистіть пошкоджене місце. На стертом ділянці не повинно залишитися старого покриття. М'яку ганчірку змочіть спиртом і знежирте поверхню. Пилу бути не повинно, інакше може виникнути кольорова облямівка. Якомога щільніше притисніть до ушкодженого місця олов'яну фольгу.