Як відмити клей від тонування. Як відмити бічні вікна після зняття тонування.

Після зняття тонування на склі часто залишаються важкозмивні сліди від клею. Однак якщо постаратися, відмити ці липкі сліди, що псують зовнішній вигляд автомобіля, все-таки можна.
Вам знадобиться
  • -мильний расвор;
  • -скребок для чистки кухонних плит;
  • -бензин або солярка;
  • -Засіб Proplan3000.
Інструкція
1
Спосіб перший - використовувати звичайний мильний розчин. На великій тертці натріть шматок будь-якого господарського мила. Три-чотири ложки отриманої стружки змішайте з теплою (але не гарячою!) Водою, ретельно розмішайте. Одержаний розчин нанесіть на чистячу губку і ретельно протріть скло, особливу увагу приділяючи найбільш липким місцям. Якщо використання однієї тільки губки недостатньо, скористайтеся спеціальним скребком.
2
Якщо у вас вдома є склокерамічна кухонна плита, в комплекті до неї повинна матися губка-скребок для її чистки. Скористайтеся нею і будь-яким миючим засобом для ванни і раковини. Підійде «Містер Мускул», «Містер Пропер» і т.д. Ні в якому разі не використовуйте порошки для чистки кухонних плит і раковин. Високий вміст абразивних речовин, посилене тертям губки, зашкодять скло автомашини. Оскільки ці кошти, як правило, концентровані, їх потрібно зовсім небагато.
3
Вивести плями клею від тонування автомобільного скла можна також за допомогою бензину чи солярки. Невелика кількість нанесіть на губку для миття посуду або маленьку чисту ганчірочку, потім добряче потріть забруднену поверхню. Правда, ще якийсь час запах бензину буде вас переслідувати і позбутися його буде досить важко.
4
Буквально за кілька секунд з плямами від клею впорається американське засіб Proplan3000. Це універсальний засіб для виведення плям для автомашини. Їм можна відтерти масляні плями в салоні автомобіля, відбити запах пролитого на обшивку бензину і позбутися слідів клею на склі. Досить протерти лобове скло вафельним рушником, змоченим у цьому складі протягом 2-3 секунд, і від плям не залишиться сліду. Коштує це засіб не більше ніж 150-200 рублів за флакон.