Як додати російську мову в телефон. Як можна додати мову в мобільний телефон samsung.

Не завжди у знову придбаному телефоні присутній російську мову, особливо якщо апарат привезений з-за кордону. Але цю проблему можна вирішити. Додавання російської мови в телефон називається русифікацією.
Вам знадобиться
  • - програми для перепрошивки
  • - файл прошивки
  • - файли мов
Інструкція
1
Скачайте версію прошивки, відповідну для вашого телефону і містить російську мову. Перепрошивка увазі заміну вмісту незалежній пам'яті електронного пристрою і оновлення його прошивки. Завантажуйте прошивки тільки з надійних сайтів. А ще краще, проконсультуйтеся з кимось, хто добре в цьому розбирається.
2
Можна також додати потрібні мови в телефон вручну. Вам знадобиться файл російської мови, він зазвичай називається так: ru.lng. А файл ru.t9 відповідає за російську мову в словнику T9. Вам потрібно завантажити ці файли з надійного сайту і помістити в приховану файлову систему телефону, в наступну директорію: tpa/preset/system/language. Викачані вами файли повинні відповідати вашій моделі телефону і версії прошивки.
3
Щоб потрапити в приховану файлову систему, використовуйте SEFP, JDFlasher (це плагіни до програми FAR manager - зручному менеджеру для роботи з файлами). Відкрийте каталог bfs або ofs і зайдіть в директорію, вказану в попередньому кроці. Знайдіть наступні файли в папці Language: lng.dat, allowed_language.txt і lng.lst. Після виділення видаліть їх з телефону, натиснувши клавішу F8.
4
Створіть файл під назвою allowed_language.txt на своєму комп'ютері, відкрийте його і вкажіть у ньому потрібні мови: "ru, en" (лапки прописувати не потрібно) і збережіть у кодуванні UTF-8, а потім помістіть в вищевказану директорію . Туди ж додайте файли мов ru.lng і ru.t9. У назвах файлів повинні використовуватися тільки малі літери.
5
Створіть файл customize_upgrade.xml на комп'ютері. XML - це текстовий формат, використовуваний для обміну даними між програмами. У коді вкажіть мови, які повинні бути в телефоні. У цьому форматі код починається з дескриптора: ru
6
Файл збережіть в кодуванні UTF-8 і помістіть в директорію tpa/preset/custom. Завершіть роботу плагіна, схваливши зміни.
Зверніть увагу
Чи не для всіх моделей телефонів можна скачати мовні пакети. У цьому випадку необхідно перепрошивати телефон цілком.
Корисна порада
Ви можете знайти і завантажити спеціальні програми для перепрошивки телефонів конкретного бренду, наприклад, для Sony Ericsson це SE Tool Lite.