Як підключити камеру від телефону до комп'ютера.

Якщо ваш мобільний телефон забезпечений відеокамерою з дозволом понад 0,3 мегапікселів, то таку камеру можна використовувати для створення відео-конференцій в мережі інтернет. При повній комплектації телефону, включаючи USB-кабель, є можливість підключити телефон до комп'ютеру з метою використання його як веб- камеру . А при наявності Bluetooth-адаптера це зробити ще простіше.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, мобільний телефон, USB-кабель, Bluetooth-адаптер.
Інструкція
1
Визначтеся з видом підключення вашого телефону до персонального комп'ютеру : підключення за допомогою USB-кабелю або Bluetooth-адаптера. Передача будь-яких даних за допомогою USB-кабелю вважається найнадійнішим способом. На відміну від підключення за допомогою Bluetooth, USB-кабель має високу швидкість передачі. Але телефон може перебувати де завгодно, при з'єднанні за допомогою Bluetooth-адаптера.
2
Для того щоб камера телефону почала працювати, як веб-камера, необхідно її правильно підключити. При підключенні телефону допомогою USB-кабелю, необхідно встановити драйвера, які потрібні модему вашого телефону. Після їх установки телефон буде повністю синхронізований з комп'ютером. При вставці диска з драйверами, виберіть пункт «Автоматична установка». Це дозволить встановити додаткові програми для роботи з телефоном.
3
Після установки драйверів в треї має з'явитися повідомлення про виявлення нового пристрою. Через деякий час ваш телефон буде готовий до роботи.
4
Для підключення телефону до комп'ютеру за допомогою Bluetooth-з'єднання, необхідно активувати функції Bluetooth на обох пристроях. Після цього зайдіть в «Панель управління» (меню «Пуск» - «Панель управління»), натисніть двічі значок "Пристрої Bluetooth".
5
У вікні настройки параметрів Bluetooth-адаптера натисніть кнопку "Додати", почнеться пошук Bluetooth-пристроїв. Після вибору вашого Bluetooth-адаптера із запропонованого списку, виберіть свій телефон, двічі клацнувши по ньому. Виберіть пункт "Не використовувати ключ доступу".
6
Натисніть кнопку "Далі". Робота майстра установки закінчена. Після виконання цих дій, перевірте камеру телефону в будь-якому додатку (Skype, Mail-агент і т.д.)
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2xhNF9J-4-0